понеділок, 27 лютого 2012 р.

Закохані в скрап

Привіт, дівчата! На ходу заскакую в останній вагон потягу, який називається "Влюбленные в Скрап". Сьогодні закінчується прийом робіт в цьому мега-проекті і я ще встигаю приєднатися до нього. Ось моя листівка:Папір від Melissa Frances, квіти мої, саморобні, гілочка-штамп.

Використала Сашин скетч


В проекті беруть участь ось ці блоги і я приєднуюся!:
пʼятниця, 24 лютого 2012 р.

Ліфтинг листівки Анастасії Харитонової

Привіт! А я до вас знову з ліфтингом :) Але цього разу майже офіційно :) Справа в тому, що в блозі ScrapLifting було завдання зліфтити чудову листівку моєї улюбленої Насті! Звичайно, що я не могла пойти повз і не піддатися цій спокусі! Але я не встигла :( точніше піддатися встигла :), а листівку не закінчила (щось зовсім забула глянути терміни завдання). Але все-одно покажу вам її.
Мій Прованс вийшов значно скромнішим, але ж так хочеться навчитися робити хоч щось схоже!Тут парканчик з моїми саморобними квіточками:


Серединка:


І ззаду:


Листівка поїде завтра до чоловікової мами! :) Дуже сподіваюсь, що їй сподобається! :)

Використала тут новий папір Attic Treasures від Melissa Frances (взагалі-то він зовсім не новий, просто я його недавно купила :)

четвер, 23 лютого 2012 р.

Мої Гарденії \ My Handmade Gardenia

Привіт!
Я до вас з коротеньким постом :) Хочу показати вам ще трохи саморобних квіточок. Робила їх з кольорового та білого паперу. Білий тонувала різними способами - так мені подобаються такі ксперименти :)
Оце щось схоже на гарденії: мали бути фіолетовими, а вийшли якісь трохи сині:)


А це якісь недогарденії :)


А це щось середнє між гарденіями і гортензіями :)


От така жменька:


Всі квіти за МК від Astoria!

А ще хочу поділитися радістю: моя листівочка з м'якеньким серцем виграла у двох челенджах : від Штампомании (і там мене покликали стати Запрошеним дизайнером) і  Paper Fun!

Потрібна допомога

Перепост від Оксанки Зірочки. Повністю  підтримую!

Скільки коштує життя....

Як ви думаєте...скільки може коштувати життя? ніколи не задумувались над цим питанням???
а маленька дівчинка Еланка в свої 7 рочків вже знає ((( Її ціна - 192 тисячі євро....найбільшу частину цих грошей вже зібрано, залаишилось 24 тисячі євро і Еланка має шанс жити!!!
Дівчатка, це маленьке сонечко бореться з раком, з 2007 року , а він повертається ((( і її єдиний шанс пересадка кісткового мозку від нерідного донора, і в нашій країні такі операцї не роблять....

Ось тут вся інформація про це Сонечко і реквізити , а ось тут група в контактах

 Не пошкодуйте декілька хвилин свого часу і просто прочитайте історію життя цієї дівчинки, загляньте в її оченята, які наповнені болем і так хочуть жити!!!!
Дівчатка, майже всі ми мами, дехто майбутні мами....розумієте який стан зараз в її мами???
Невже ми не можемо допомогти зібрати цю суму???
Невже ми не можемо потерпіти трошки з новими скрап-запасами і перечислити ці кошти для дитини? Що важливіше????
Ви можете переслати всього декілька гривень, але якщо так зробить кожен, то ми обов"язково врятуємо життя!!!!!
Я знаю що хтось прочитає просто і все, хтось прокрутить це повідомлення в Рідері....але я вірю що більшість з вас не буде байдужою!
Не треба бути байдужим до чужого горя....
  а ще в контактах є благодійна ярмарка , нехай і віртуальна, але вона є !!!! подивіться можливо ви щось купите, а також виставте свої роботи! це теж допомога для дівчинки!
Ми ж допоможемо, правда? ;)середа, 22 лютого 2012 р.

Ведмедик

Привіт-привіт! Дівчата, мене захопила "швейна хвиля"! Натрапила якось на сайт про лялечок Тільда і вже більше тижня не можу відірватися! Яку красу люди вміють шити! Я просто в шоці! Я вже не раз казала, що у мене з шиттям якось не склалося. У мене навіть немає ніяких клаптиків, не кажучи вже про якісь серйозні шматки тканини. Зате в мене є сестрина швейна машинка (яку я вже півроку нахабно тримаю в себе:). І я не втрималася! Вичитала, з чого зазвичай починають новички, випросила чоловіка роздрукувати викрійки і ось воно - на світ з'явилось маленьке смішне ведмежатко! Власне, це не є класичний Тільдівський ведмедик, а трохи стилізований французами, але мені такий більше сподобався, тому шила саме його. Не судіть дуже суворо, бо й сама знаю, що він кривенький :))) Зате яке натхнення я отримала, поки його шила! Мені так сподобалося!!!  Тільки забула йому щічки підмалювати. Йду пошукаю щось підходяще :)Найскладнішим для мене виявилося його набити синтепоном! Навіть не думала, що туди стільки влізе!!! О_О
Тепер на черзі два різних зайчики :)

вівторок, 14 лютого 2012 р.

От така валентинка!

Привіт, мої любі! Як ви ? Святкуєте?  Знаю, що багато з вас - так! Тому вітаю вас і бажаю, щоб ваші почуття завжди були щирими, палкими, свідомими, а головне - ВЗАЄМНИМИ!
Сьогодні напевно прийшла моя черга дивувати :) Ви помітили, що останнім часом блого-простір захопила хвиля стімпанково-брутальних робіт. Отож вона догнала (але поки не накрила :) і мене! Напевно просто кожна людина, наскільки б рожевою і пухнастою вона не була в душі, повинна часом висловити те інше, що все-одно кожен з нас час-від-часу відчуває\уявляє\помічає. 
Загалом моя сьогоднішня робота - це валентинка для мого коханого чоловіка. А він у мене зовсім не "рожевий і пухнастий" :), хоча й не скажу, що він якийсь "грубий мужлан" :) Просто справжній чоловік з хорошим смаком і відчуттям стилю, а ще любитель в міру оригінальних і невичурних речей (і ще стільки всього любитель, що не вистачить і 10 сторінок, щоб описати!), але противник всякого кітчу і надмірності! Хотіла його здивувати, бо знаю, що він вже звик до моїх рожевих-трояндочково-кружевних листівочок і напевно чекає від мене сьогодні саме цього! Але ми не шукаємо простих шляхів! :) Тому ця листівка продумувалася довго наперед і саме для НЬОГО! Звичайно, це не стімпанк, бо в мене просто немає жодних матеріалів, які б відповідали цьому стилю. Навіть не знайшлося з чого виколупати бодай одну шестерню :))) Але вигляд однозначно чоловічий і неглазурований, чого власне мені і хотілося досягти! Знаєте, в результаті мені навіть сподобалося таке робити і сподобався сам (вибачте за тафтологію) результат. Ще трошки, і напевно полюблю я Тіма Хольца з усіма його (незрозумілими мені донедавна) прибамбасами :)


  Всерединці - червоне гаряче серце - а як же без нього, особливо справжньому чоловікові!Цей папірець з цеглинками мені колись прислала Мар'янка зі штампиком, який я виграла! Тепер буду думати, де взяти ще такий схожий! Загалом я його трохи домалювала, доштампувала, понадрізала і вийшла моя "кам'яна стіна".
Ще разок похвалюся вам іменним штампиком, бо нарешті вдалося мені отримати хороший відтиск :)

А взагалі листівка за скетчем від блогу "Свободное творчество" Сподіваюся, дівчата не образяться за таке брутальне трактування цього чудового скетчу :)


пʼятниця, 10 лютого 2012 р.

Залишки розкоші

Привіт! У мене якийсь робочий підйом останніми днями і кожного дня хочеться робити щось новеньке (я маю на увазі скрапити:), а основне, що хочеться закінчити якомога швидше (хоча раніше у мене частенько одна листівка затягувалася на кілька днів!). Так що сьогодні у мене нова листівка за скетчем від ScrapМода з використанням моїх саморобних трояндочок. Коли побачила цей скетч, то якось дуже швидко в голові намалювалась картинка майбутньої листівки, але в результаті вийшло щось зовсім інше. Хотіла використати папір з тисненням (вже так давно маю пару різних листків з різними тисненнями і нія не знаю, куди їх притулити), крутила його з різних сторін, додавала стрічки і кружево - все не те. А потім знайшла шматок старенької тюлі, яку вже колись скупала в чаї, притулила - о, саме воно! :) В результаті вийшла якась весільно-вінтажна листівочка з загальною фразою "Вітаємо", яку я взагалі-то страшенно не люблю на листівках. Але ніяка інша мені сюди не підійшла, тому поки буде так, а потім може перероблю.
А ось і сам скетч:

Ще хочу взяти участь в завданні від Зроби Сама - Листівка з саморобними квітамиЩе хотіла з вами порадитися. Знаю, що вже майже у всіх скрап-дівчат є машинки для тиснення і вирізання. Звичайно і я, як порядна скраперка :))), останній рік мріяла про таку штуку і для себе.  А тепер, вкотре перебираючи ті папірці з тисненнями, подумала, що напевно не така вона вже й потрібна та машинка. Ну хіба для висічок якихось гарних (хоча їх не так і багато, а ціни на ножі огог-які!). Що думаєте з цього приводу? Хто має - чи часто користуєтеся?; хто не має - треба вона вам? :)))

середа, 8 лютого 2012 р.

Справи сердечні

Привіт! А я до вас зі свіженькою листівкою за скетчем від Штампомании! Запав він мені в душу, щойно побачила його. А ідею з м'яким тканинним серцем вже давно облюбувала собі в блогах інших майстринь. Вирішила пошити його з тканини, яка вже півроку у мене лежить без діла. Чесно-кажучи, з шиттям у мене не дуже склалося, але влітку, коли ми були в Нідерландах, я не могла встояти перед тією різноманітністю чудесних тканин, які можна купити у них на базарах. І ціни там дуже гнучкі! Ну, звичайно,  всякі модні і нові тканини також недешеві (10-15€\м), проте якщо походити, то можна знайти дуже симпатичні за 3-6€\м. Ця тканина, яку я використала для сердечка, мені сподобалася найбільше. З неї мав би вийти чудовий блокнотик або альбом. От тільки коли я спроможусь таке зробити ?!!  Ну а поки вийшло пухкеньке серце, і то вже непогано :))) Пташка потрапила туди цілком випадково (загалом їх дуже мало на тому шматку тканини), але виявилась там дуже доречною:) От і з'явилася у мене така трохи дивна і незвична для мене (особливо за палітрою) листівка. 


А тепер в "анфас" і в трошки іншій обробці:


Деталі:І знов інша обробка: А тут вид ззаду і нарешті похвалюся вам своїм іменним штампом ! :) А зробила його для мене Леся (Lesya Zgharda). Тут вийшов не найвдаліший відтиск. Колись покажу краще.


Папір від Melissa Frances і крафт-картон. Штампувала колечка білим (ні не акриловою фарбою:) коректором - мені так навіть більше подобається :) Кружавчики мочила в чайку.
І сам скетч:

А ще хочу взяти участь у завданні від Paper Fun (Задание №2 - "Рукодельное сердце"!) (Мое сердечко пошито из ткани с использованием ручной строчки)

вівторок, 7 лютого 2012 р.

Мої трояндочки\ My Handmade Roses

Привітик! Хочу показати вам моє триденне творіння :))) Кілька місяців тому побачила в блозі Мар'янки її чудесні саморобні квіти і загорілась бажанням самій зробити щось схоже. Ну й довга це робота, скажу я вам! Здається, все просто і зрозуміло, але чи то клей у мене погано клеїть, чи руки не так ростуть ... :)) одним словом, першу квітку я робила півдня. А потім вже пішло трохи швидше. Я зрозуміла, що зручніше робити кілька квіток зараз, бо поки сохне від клею одна, можна готувати інші. А робила я їх за МК від Astoria. В її блозі стільки краси можна знайти! Загляньте і ви! 


Біда, що для таких квіток прости кольоровий офісний папір не підходить. Треба, щоб щільність була вища від 100г\м2. А з нормальним кольоровим двостороннім папером у нас взагалі проблема. Є, звісно, в спеціальних магазинах, але 10 грн за А4 трохи дорогувато, по-моєму. А де ви знаходите такий папір?

понеділок, 6 лютого 2012 р.

Маленька мандаринка :)

Привіт! Щось я трохи розлінилася, але тепер, здається, знову в строю! Скоро покажу вам щось новеньке, але сьогодні я ще з давнішою листівочкою-малюткою (10*10см - це для мене мало:) Робила її для сестрички і дуже швидко, що у мене буває рідко :) Без скрап-паперу і взагалі все дуже просто.


Метелика штампувала акриловою фарбою. А того, який вгорі, зробила використовуючи дирокольного метелика як маску (відбито тою-ж-таки акриловою фарбою).

пʼятниця, 3 лютого 2012 р.

Трошки зимової весни

Привіт! Давно я нічого вам не показувала і взагалі якось трошки випала з "блогожиття". Ще з минулого тижня хотіла показати вам роботу, яку готувала як запрошений дизайнер для АртКлубу. І чекала, коли там стартуватиме нове цікаве завдання, за яким треба створити дитячий об'єкт, але має бути присутнім серце, пташка і квітка! Я вирішила пошити м'яке середечко з веселенької дитячої тканини і прикрасити його вже по-весняному. Не впевнена, що вийшов достатньо дитячий об'єкт, але мені подобається :) Фотографувала ще минулого тижня, тому фоток вийшло багато.
Обов'язково приєднуйтеся!

Хотілось ще багато вам розказати, але сьогодні не той настрій.
  Сумно, коли доводиться назавжди прощатися з хорошою людиною, це ніби віддаєш частинку свого життя, спогади свого дитинства, теплі згадки про дім і молодих батьків. Сьогодні нестало людини, яка не була мені рідною, але яку я пам'ятаю стільки ж, скільки й себе.  Вона прожила нелегке і насичене життя і назавжди  залишиться в моїй пам'яті. Нехай її подальша дорога буде легкою і світлою.
Вибачте, що ділюся з вами своїми важкими думками. Просто мусила це комусь сказати. Дякую, що слухаєте