середа, 22 лютого 2012 р.

Ведмедик

Привіт-привіт! Дівчата, мене захопила "швейна хвиля"! Натрапила якось на сайт про лялечок Тільда і вже більше тижня не можу відірватися! Яку красу люди вміють шити! Я просто в шоці! Я вже не раз казала, що у мене з шиттям якось не склалося. У мене навіть немає ніяких клаптиків, не кажучи вже про якісь серйозні шматки тканини. Зате в мене є сестрина швейна машинка (яку я вже півроку нахабно тримаю в себе:). І я не втрималася! Вичитала, з чого зазвичай починають новички, випросила чоловіка роздрукувати викрійки і ось воно - на світ з'явилось маленьке смішне ведмежатко! Власне, це не є класичний Тільдівський ведмедик, а трохи стилізований французами, але мені такий більше сподобався, тому шила саме його. Не судіть дуже суворо, бо й сама знаю, що він кривенький :))) Зате яке натхнення я отримала, поки його шила! Мені так сподобалося!!!  Тільки забула йому щічки підмалювати. Йду пошукаю щось підходяще :)Найскладнішим для мене виявилося його набити синтепоном! Навіть не думала, що туди стільки влізе!!! О_О
Тепер на черзі два різних зайчики :)

12 коментарів:

 1. миле ведмежа)) а ти синтепон шматочками різала, чи пушила і пхала? бо для мене це загадка))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Я синтепон розривала на маленькі шматочки і так запихала. Взагалі-то є спеціальний синтепух, але він досить дорогий :))

   Видалити
  2. я про таке тільки чула)) у нас ніде не бачила. Ти вже зашила? може в ніжки трошки більше напихнути, щоб бедра трошки целюліт зігнали)

   Видалити
  3. Та зашила. Я пхала-пхала і зрозуміла, що целюліт тільки посилюється :))) А потім вирішила, що для пробного ведмедика досить, бо впихнула туди половину синтепону, який купила :))) А потім мій Орест ним трошки погрався і ведмедик став зовсім плоским :)

   Видалити
 2. Дуж-дуж файнющий!!!!! А ось щодо синтепону, то справді, дуже багацько потрібно... Знаю, по своїх "Дракошках"))))))

  ВідповістиВидалити
 3. ти натрапила на російський сайт тільдоманів )))
  а теж на нього як напрапила то першим був ведмедик Пух ))
  і твій мені дуже подобається і нічого він не кривенький!!! навпаки стильний мужчина! ;)
  чекаю на продовження ;) іграшки затягують як і скрап, правда?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Оксанко, я передам йому твої компліменти :))!
   Продовження точно буде, бо то й справді не менша принада, ніж скрап! Дивуюся, які ми всі схожі :)))

   Видалити
 4. вкажіть будь-ласка сайт з викройками , я хочу пошити свою першу іграшку!

  ВідповістиВидалити