четвер, 4 серпня 2011 р.

Весільна скринька для грошей \ Wedding Box for Money

 Недавно натрапила в інтернеті на чудові скриньки, в які молодята "збирають" гроші на весіллі (і чому я таких не бачила перед своїм весіллям? :) Вони бувають різних форм, у вигляді ящичків, скринь з відкидною кришкою, тортиків. На перший раз я вирішила спробувати щось нескладне і спорудила ось таку конструкцію: (прошу вибачення за якість фото - все робилось в останній момент)
Коробка відкривається знизу, для того, щоб можна було легко вийняти весь її вміст. Виготовлена з німецького паперу для акварелі густиною 300г\м2. Перепробувала різні клеї, поки зліпила її докупи - в тому числі і прославлені "UHU" (точно не підробка, бо купувала в Німеччині) і зупинилася врешті все-одно на "Момент-кристал", бо жоден інший не зміг втримати цю конструкцію. Для кріплення тасьми та всіх інших деталей мені дуже пригодився клейовий термопістолет.
Ось така вийшла скринька. Сподіваюся, що молодята в неї назбирали "кругленьку" суму, бо коли я бачила її востаннє, то дно вже почало вивалюватися - це досвід на майбутнє, що його треба закріпити якось міцніше. 

3 коментарі: