середа, 31 серпня 2016 р.

Light and Airy mixed-media


Привіт, мої любі друзі, котрі ще не втратили надію мене тут побачити :)) Оце вже пропадаю так пропадаю :) 
Насамперед хочу подякувати за вітання і вашу щирі слова в попередньому пості! Так і не спромоглася зробити це вчасно, але, як то кажуть, краще пізно... Наша манюня помалу росте і диктує свої правила та розпорядки в домі. Мабуть, це найкраще пояснення моєї тривалої відсутності, яке я можу запропонувати :) Як то все таки класно, коли стаєш мамою вдруге! Значно більше радості, позитивних емоцій, впевненості в своїх силах і відсутність дикої паніки через кожен прищик - це таки круто, скажу я вам :))

І от щоб з користю використати час, коли кнопа дрімає, а також, щоб позбутися докорів сумління,які скоро заважатимуть спати (ага, подумайте про щось, що може завадити спати мамі немовляти :), прийшла я до вас і до свого, без сумніву все ще улюбленого бложика!
Почну, як завжди, майже з кінця :) А точніше з останнього завдання в Скрап Африка, яке вже майже закінчилося. Цього місяця нас тішила чудова дошка натхнення у фанетастичних фіалково-бірюзових тонах. Якщо навіть не встигнете вже взяти участь, то обов"язково зазирніть і полюбуйтесь на роботи наших чудових дизайнерів. 
На цю листівку, крім самого завдання, мене надихнув майстер-клас з Доротою Копєц, який я мала чудесну нагоду відвідати в червні. Але про це я напишу окремим постом, бо вражень і справді вистачить на кілька сторінок :)
Отже, моя чергова мікс-медійна спроба :

Hi, guys! My terribly huge apologizes for being away for so long! Yes, I have a nice excuse. A really nice and cute one, who's trying to catch my finger in her tiny palm right now :)
I have so many cards to show you but today's one is for the last Scrap Africa's Moodboard Challenge, which finishes tomorrow. The board is really gorgeous and inspiring, so pop in the blog to check out amazing creations from our talented DT! 


а за натхненням вам сюди

to find the inspiration click hereСподіваюся скоро повернутись! До зустрічі і дякую, що не забуваєте! 

Hope to be back really soon! See you! xxx


Немає коментарів:

Дописати коментар