вівторок, 3 травня 2016 р.

Квіткова для мами і останні новини :) Flower Card for Mom and Breaking News :)

Привіт, мої хороші! Знову минуло вже трохи часу від мого останнього візиту сюди. Але цього разу моя відсутність має більш вагомі причини. За час, що ми не "бачилися" в моєму житті з'явилася одна дуже важлива особа. Крихітна, рожева і часом плаксива, але така рідна, солодка і неймовірно дорога маминому серцю :) Але поки ця юна особа мирно сопе маленьким носиком, я на хвильку забігла до вас!
Сьогодні хочу порказати вам нову листівочку за останнім скетчем від Скрап Африка. Він, як завжди, легкий і чудово піддається "оздобленню" в будь-який проект. Моя листівочка для мами, виготовлена на замовлення (тому польською)

Hi guys! Some times passed since my last visit here! But this time I have a really good excuse :) 10 days ago there came one tiny but very important person in my life! Pinkish bundle of joy with cute little nose and quite a demanding voice settled in our home and of course in our hearts. 
But when my little Princess peacefully slips in her crib, I have a minute to catch up with you. 
Here comes my card for a new Sketch Challenge in Scrap Africa #74. The sketch is easy and inspiring, as usually. So don't waist your time and join our new challenge here!В комплекті також є коробочка. Кольори підбирала за побажанням замовниці:
The card comes with a box in the same style:


Скетч\ Sketch

Hope to see you soon!

Сподіваюся, скоро побачимося :)) До зустрічі!
3 коментарі:

 1. Вітаю вашу сім"ю з такою гарною подією! Нехай малеча зростає здоровою, розумною красунею ;-)

  ВідповістиВидалити
 2. 10000000000000000000 вііііііііііііітань!!! здоров"ячка вам!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Щирі вітання! нехай важлива особа росте здоровою і щасливою! а як назвали? нам все цікаво))))
  P.S. листівка теж дуже гарна!

  ВідповістиВидалити