понеділок, 19 січня 2015 р.

Щось новеньке. Освоюю Spellbinders

Христос Хрещається, любі мої! З Йорданом Святим Вас, з Водохрещам! Нехай свячена водичка омиє все навколо своєю чистотою і бездоганністю. Нехай дарує здоров'я і сили всім Вам і Вашим близьким!
Щиро дякую за всі Ваші привітання і побажання в попередніх постах! Нехай повертається сторицею!
Різдвяні свята підходять до завершення і пора проганяти врешті поміжсвяткову лінь. Для мене це означає повернення до блогу і регулярних записів в ньому :) До того ж, що стільки всього маю Вам показати. Думала навіть, що зроблю ще один пост до завершення свят з усіма різдвяними роботами, які не встигла Вам показати, але то вже не сьогодні. Бо наразі дуже хочеться поділитися вже новими, цьогорічними роботами.
Новий рік для мене почався освоєнням мого досить нового Big Shot і зовсім нових ножів Spellbinders - моя перша велика покупка в цій галузі. А ще вирішила, що займусь іншими техніками, які рідко до цього використовувала. Наприклад, купила нову пудру для ембосингу і зробила ось таку листівку-вітання молодятам з нагоди одруження!НІж Fleur De Lis Rectangles S4-317
А ще хочу похвалитися квіточками власного виробництва. Думаю, Ви їх впізнаєте на цій "клумбі" :)
Цю листівочку створила за завданням "Завдання #9. Листівки про кохання із ножами Spellbinders" від українського блогу Spellbinders. Хоча тепер подумала, що не знаю на 100%, чи весільну листівку приймуть за таку про кохання :) Але, як співав класик, "Love and marriage go together like a horse and carriage" :) Якщо ж ні - прошу вибачення !

Приємного Вам завершення святкового періоду! Молимось за Україну і не панікуємо! Обіймаю і обіцяю скоро повернутися!

3 коментарі:

  1. Оля, надзвичайно ніжно, яскраво і ексцентрично! Дуже мені подобаються такі роботи: із характером, настроєм, душею! Саморобні квіти тільки підкреслюють індивідуальність листівки. А ще дуже вдало використаний і обіграний темний колір фону. Одним словом, робота вдалася! Дуже дякуємо за участь у конкурсі Spellbinders в Україні!

    ВідповістиВидалити
  2. Як чудова насичена кольорами листівка. Дякую що приймаєте участь у завданні від Spellbinders в Україні.

    ВідповістиВидалити