понеділок, 13 січня 2014 р.

З Новим роком і "новеньке - стареньке"

Привіт, мої любі! З Новим Роком вас, з Різдвом Христовим, ну і вже сьогодні зі Старим Новим роком! Здоров'ячка Вам і вашим родинам, затишку та добробуту вашим оселям, кращої долі нашій любій Україні!
Не бачились ми з вами ще з минулого року! За цей час багатенько всього відбулося, ми їздили додому, на Батьківщину і вже повернулися назад. Поїздка була сповнена пригод, і не завжди приємних. Почалося з жахлвого вірусу, який спочатку підхопив наш Орест, а за ним і ми з чоловіком, температура в дитини вище 40, і так 4 дні, два перенесення польоту, нарешті дорога і ми, як лунатики від купи жарознижувального, блукаємо повітряними коридлорами Європи :) Ще майже тиждень відлежувалися в Україні, розлякали всю новорічну вечірку - гості злякалися нашого вірусу і відмовилися приходити - повний карантин :) В результаті у нас залишився лише тиждень із трьох запланованих в Україні. І ми його намагалися провести "по-максимуму": свята, гості, друзі, коляда і кутя - як же чудесно бути вдома!!! Коли зайщла в свою квартиру, на очі навернулись сльози - ні, від радості, звичано! Ех, як мені бракує того всього тут! Вже майже звикла, вже майже забула те відчуття... 
Але досить ностальгії! Всьому свій час і місце. А зараз якраз час для творчості :) 
Сьогодні я до вас з трохи незвичайним постом. Хочу показати роботу, якій насправді вже більше двох років! Навіть і не знаю, чому не показала її тоді, а тепер знайшла і подумала, що вона досить пристойна для того, щоб бути занесена в історію :) Фактично, то була моя перша робота на замовлення і я, як завжди, була не повністю нею задоволена. Але захоплення замовниці, пам'ятаю, тоді дуже мене надихнули і додали віри у власні сили :)Об'ємний конвертик для грошей на "спинці" листівки - побажання замовниці. Клапан-вставка для того, щоб легше було діставати вміст кишеньки:


Все помістилося в коробочку з прозорим віконцем:


Детальки:


Привезла з собою ще трохи своїх матеріалів і вче ручки чешуться робити щось нове! Такщо скоро зустрінемося знову :)

Дякую, що заходите в гості і окреме величезне дякую для всіх, хто залишає коментарі! 
Обіймаю вас! Веселих вам свят! Немає коментарів:

Дописати коментар