вівторок, 12 листопада 2013 р.

Warm Wishes 1

Привіт-привіт, мої любі! Щось мало, зовсім мало часу на написання постів і на скрап якось не дуже... Але є завдання, які страшенно надихають, і пропустити їх просто неможливо! Минулого тижня побачила в Просто Сделай два фантастичних скетчі! Ну просто неможливо втриматися! За один день зробила дві листівки по першому, і плануються ще дві по другому! Обов'язково зайдіть подивитися на них - впевнена, також не встоїте!
У мене ніжна різдвяна листівка вийшла. Дуже люблю ці кольори! От тільки з фотографуванням - повний завал! Особливо в хмарну погоду! Тому прошу вибачення - фото не-дуже. Хоча листівка мені до душі :)


чудесний скетч:


Якщо придивитися - в правому нижньому куточку є надпис - WARM WISHES - це такі букви-натирки! Дуже класні. Купила їх випадково і не можу натішитись :)
А ще похвалюся, що моя Буквочка сьогодні потрапила в ТОП в блозі Sun House! Ось такі новини :) Скоро зустрінемося - покажу вам іншу листівку за цим же скетчем!

Дякую, що знаходите час зайти в гості!

6 коментарів:

 1. така гарненька))))))))) люблю зірочки)))))

  ВідповістиВидалити
 2. дуже красиво і сніжно-сніжно)))

  ВідповістиВидалити
 3. ой, яка классна! Стильно так! Супер!

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую вам, дорогенькі! Рада, що вам подобається!

  ВідповістиВидалити
 5. Оля, прелестная открыточка! Очень красивый элемент со звездой! Так нравится! И спасибо, что по нашему скетчу! ТК Простые радости. Удачи!

  ВідповістиВидалити