понеділок, 19 грудня 2011 р.

Магніти і Миколай :)

Привіт усім і мої вітання з чудовим святом - Днем Святого Миколая! Ну дуууже люблю його звичайно ще з дитинства (Ну і не дивно :))).  Завжди маленькою чекала і замовляла подарунки Миколаю. Щиро вірила, що він приходить до всіх діток саме в цю ніч, десь так класу до 3-го (!!!) А тепер хочу, щоб і мій синочок в це так само вірив. Вчора з Оксанчиної подачі цілий день дивилися  з ним фільм про Миколая (точніше Санта Клауса), щоб він трошки зрозумів, що то не просто "Дід Мороз" з супермаркета і не тільки шоколадна фігурка :) Наступного року намагатимуся вже розказати йому про самого Святого, щоб він знав звідки корені :)
А ви отримали сьогодні подарунки під подушечкою? ;) Сподіваюся, що різочка не дісталася нікому :)))
А тепер ближче до діла. Хоча особливо вас напевно не здивую - просто покажу 2 магнітики-близнюки з записничками, простенькі але, здається, симпатичні, які робила на замовлення :)А ось так починався сьогодні наш день :))) Подарунок (один з:) мусили розкласти одразу в ліжку :)


Гарного вам свята!


3 коментарі:

 1. і тебе зі святом) я гарно себе поводила. тож мені подарували книжку, яку я хотіла))
  магнітики класні) такі приємні кольори!

  ВідповістиВидалити
 2. і я отримала свій подарунок від Миколая ))) значить була чемна ))
  дуже подобаються твої магнітики-записники!! чудовий подарунок і цікава ідея ))
  а синочок видно який втішений ))) як мало дітям треба для радості ))) і яке щастя дивитись на їхнє задоволення )))

  ВідповістиВидалити
 3. чудові магнітики!! ідея з фільмами на Миколая суперезна!! шкода... я випала на той час з блогожиття і "провтикала" таку ідею. еех

  ВідповістиВидалити