вівторок, 13 грудня 2011 р.

Завершення Шеббі-марафону

Геть зовсім забула про завершення Шеббі-марафону в Fairy's Challanges. Чесно і вчасно зробила всі завдання (хоча жодна з них не була відзначена ДК :(, тому шкода було б не закінчити цей марафон завершальним постом зі всіма роботами зібраними разом. Звісно, на гуру шеббі-шику я зовсім-зовсім не претендую і знаю, що є дівчата, яким значно краще дається цей стиль, та все ж ось пої доробки :
Ось мій шеббі-тег:


Шеббі-листівка:


Шеббі-сторіночка (до речі, вона не ввійшла в топ5 в S'Sketches, проте була додатково відмічена ДК - так приємно, оскільки це взагалі моя перша сторінка:)


Шеббі-альтер-скрап:


6 коментарів:

 1. Чудесные работы!
  Благодарю за участие в марафоне "Fairy`s Challenges"! Удачи!

  ВідповістиВидалити
 2. Оль, всі роботи дуже гарні! Особливо сторінка подобається! мені здається, шеббі тобі вдається на ура!)

  ВідповістиВидалити
 3. Олічка,чудові роботи!! тобі направду гарно вдається шеббі ))) і сторіночка перша і відзначена в СС це вже маленька перемога ;) Молодчина!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Красиві роботи, мені особисто здається, що Ви "зловили швилю", як то кажуть, альтер просто ну такий натхненний!
  Дуже дякую за участь в шеббі-марафоні блогу Fairy's Challenge!

  ВідповістиВидалити
 5. Олю, мега-мега кльові відкритки! Мені дуже подобаються. І подобається цей стиль. Я особисто до нього не берусь, бо руки вмене явно недо того нажаль, але ти зробила мегакльово!

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую, дівчатка, мені також дуже подобається цей стиль. Хочеться побільше паперу і матеріалів, які б відповідали йому! Буду старатися! Дякую за вашу високу оцінку і надзвичайно її ціную!

  ВідповістиВидалити