вівторок, 23 січня 2018 р.

Scrap Box DT Call Application

Привіт, друзі! Кілька днів тому випадково натрапила на інформацію про набір в ДК чудового українського виробника чипбордів  Scrap Box! Давно захоплююся їхніми фантастичними дизайнами, неперевершеними квітковими композиціями, делікатними деталями і дуже-дуже достойною якістю. Щиро сподіваюся, що незабаром компанія вийде на широкий міжнародний ринок і складе гідну конкуренцію, наприклад, польським конкурентам :) Ну бо є весь потенціал, я вважаю! І сама особисто готова докластися до цієї справи, якщо тільки матиму шанс ;)
З чипбордами я дружу давно, що відтоді, як вони тільки почали з'являтися в Україні. А от в Європі, зауважила, про них знають не так багато. А жаль! Це ж абсолютно універсальний елемент, зручний, легкий, недорогий, пасує до всіх технік і стилів! Жодних обмежень - суцільні можливості :)
З огляду на все сказане вище, дуже хочеться приєднатися до команди  Scrap Box! Тепер, за умовами відбору, спробую вибрати кілька моїх улюблених праць за останні місяці. Самокритичність якось не дає мені надмірно захоплюватися своїми витворами, тому вибір завжди якийсь важкий і сповнений сумнівів, але нехай так:

Scrap Box is Ukrainian producer of beautiful and quality chipboard. Few days ago I came across the info about their DT call. Honestly, I just can't miss the chance to try my luck :) Love their designs and versatility, gorgeous flowery motifs, delicate details and really high quality!
Following the entry conditions I'm adding 5 of my recent favourites for your judgement here:

Додам ще кілька слів про себе :) 
Мене звати Оля, я щаслива мама і дружина, з дитинства закохана в творчість, рукоділля і просто красиві речі. Люблю життя, люблю хороших людей і свої крафт-матеріали :) Не люблю метушні, грубості і брехні. Українка в душі і за національністю, але наразі мешкаю в Дубліні на смарагдовому острові Ірландія. 

Мої контакти, в разі чогось :), тут:

email: olga.chyketa@gmail.com
https://www.facebook.com/paperovedyvo/
https://www.pinterest.ie/oljusia/

Немає коментарів:

Дописати коментар