середа, 19 жовтня 2016 р.

Frosty Winter Canvas

Привіт, мої хороші! Повірите чи ні, що в той час, коли навколишній інформаційний простір вже впевнено завойовує передчуття зимових свят, я ще й досі не зробила жоднісінької різдвяної листівки!!! І не тому, що не хочу, що ви! Різдво взагалі моя улюблеена тема і завжди здається, що можу залишатися в ній цілий рік. Просто все якось не можу переключитися. Вже й кошичок з тематичними матеріалами тижнів зо три на столі лежить, і папірчик новий прикупила - так ні, все щось відволікає! От єдине, на що спромоглась, - ось таке зимове мікс-медійне полотно. І все завдяки новій жовтневій дошці натхнення в Скрап Африка. Така вона вже засніжено-зимова, не можна втриматися! 
Від самого процесу отримала купу задоволення, скажу вам. Загалом мікс-медійник з мене такий-собі, але такі завдання реально надихають і стимулюють вдосконалюватися і вчитися-вчитися-вчитися чомусь новому :) Ну от якось так:

Hi darlings! I know I know you've started your Christmas projects long ago! Can you believe me, I haven't made a single one Christmas card yet?!! Even though it's my super-duper favourite theme ever :) All the time there is something which distracts me. The basket full of Christmas stash and a new block of beautiful papers on my desk also do not help :) My one and only winter project finished so far is this frosty canvas made due to the new Moodboard Challenge in Scrap Africa! You definitely should check it out as it's just fabulous! 
So here is my mixed-media creation. I've had a lot of fun while playing with it. Projects like this really inspire me to get more paints\sprays\pastes and mix, mix, mix them :)))

Запрошую і вас доєднатися до цього завдання в Скрап Африка! Тим більше, що на когось удачливого, як завжди, чекає подарунок від спонсора!
Дякую, що завітали! До зустрічі!

Hurry up, guys! One lucky winner will get the prize from our sponsor here!
Thanks for visiting my blog!
see you soon~! xxx

Немає коментарів:

Дописати коментар