пʼятниця, 16 вересня 2016 р.

Wedding card in Navy Blue


Привіт, мої хороші! Насолоджуєтесь літечком, яке затрималося, щоб ще трохи нас потішити? Схоже, вся Європа засмагає і чалапає в сандалях! Краса :) 
Сьогодні я до вас із незвично для мене темною листівочкою. От сама собі дивуюся, чому раніше ніколи не використовувала цей колір в листівках?!! В житті-то він давно є одним з моїх улюблених! От як з"явився у мене синочок - так і полюбила синій і всі його відтінки. А саме такий темно-синій моя (світлої пам"яті) бабуся завжди називала "ґранатовий" і вважала його дуже елегантним і благородним відтінком. Що ж, вкотре пересвідчуюсь, що бабуся-таки мала чудовий смак! :)


Листівка за новим скетчем від Скрап Африка! Він знову досить простий і водночас цікавий, з простором для фантазії.  Вкотре заохочую приєднуватися до наших челленджів хоча б і заради фантастичних подарунків, які пропонують спонсори кожного разу. От зараз подарунків аж 2! Мотивує? :)


Hi, darlings! How are you doing? Hopefully enjoying the sunshine as I do! Is that an Indian Summer yet? I hope no, and that's not the last heatwave for this autumn. 
Today I've prepared a card  in my favourite navy blue quite unusually dark for me though. Love the elegance and nobleness of this colour! 
This card is made by new Scrap Africa's Scetch Challenge no 78. Absolutely gorgeous and incredibly inspiring sketch, I have to tell you! Pop in to check it out and to get inspired by our DT members' creations! (pss, two lucky will also get awesome prizes from our sponsor!)http://scrapafrica.blogspot.ie/2016/09/scrap-africa-sketch-challenge-no78.html

До зустрічі!
See you soon! 
xxx


2 коментарі: