вівторок, 14 жовтня 2014 р.

Creative Blog Tour\ Тур креативними блогами

Привіт, мої хороші! Оце час біжить швиденько! Щось я просто не встигаю за ним! Осінь, навіть ірландська, не перестає тішити нас фантастичною погодою і просто неймовірними кольорами! Я не можу налюбуватися цими неймовірними багряно-жовтими тонами і напівтонами на фоні просто неосяжно глибокого осіннього неба! Ніколи не думала, що настільки люблю осінь! А тут - таке одкровення!
Але сьогодні це не єдине одкровення від мене. Я до вас з новою забавою, яка "перепала" мені від моєї неймовірної Асі Alicja Asica Panewka. Часто згадую її в своїх постах, і не тому, що вона переважно їх читає :) (так-так, не лінується включати перекладач і наполовину здогадуватися про зміст :), а тому, що кожного дня тішуся, що знаю її і вважаю своєю подругою! Хороша, мила, скромна і дуже талановита дівчина, від якої завжди маю чому повчитися. Безвідмовний друг і людина, на яку я завжди можу покластися - це все вона, Ася. Ласкаво запрошую відвідати її блог, полюбуватися її працями і познайомитися з нею ближче.


А взагалі розказую все це вам до того, що загалом я дуже не люблю різноманітні естафети\запитання\інтерв'ю :) Не люблю, бо не вмію про себе розказувати, не вважаю себе нічим видатною, нічого нового не винаходжу і не думаю, що моя особа надто цікава широкому загалу. Але цій людині просто не можу відмовити :) Тому, намагатимуся максимально дотриматись правил і не набриднути вам після першого ж рядка :)
Отже, Creative Blog Tour  - це естафета-інтерв'ю, яка полягає в тому, щоб ближче познайомити читачів з власницею блогу не лише крізь її творчість, але й розкрити якісь більш особисті аспекти.
Ну, пішла відповідати :)
1. Над чим я зараз працюю?
Nad czym obecnie pracuję? 
What am  I currently working on?
Хм, риторичне запитання :) Оскільки на разі я не працюю, як нормальні люди, на роботі, то моя робота вдома. Все, що робить кожна мама і жінка, все, чого зазвичай ніхто не помічає, все, що взагалі не вважається роботою - ну, дівчата, ви мене розумієте :) А ще намагаюся трошки працювати над собою. Борюся з тайм-менеджментом, ну тобто освоюю його. Намагаюся навчитися ефективно використовувати свій вільний час, нічого не відкладати і не затягувати, бути продуктивною і активною. Поки, правду кажучи, вдається не дуже :) А попри це, звісно, майже завжди працюю над чимось скраповим. Зараз мною майже повністю опанувало натхнення для різдвяних листівок. А ще готую перший в моїй практиці майстер-клас для діток. Будемо робити альтер-сірникову коробочку. Якщо все вдасться, неодмінно розповім!2. Чим мої роботи відрізняються від інших в цій галузі?
Czym moja praca różni się od innych w tej branży? 
 How does my work differ from others in its area?
Ох, ну це зовсім складно. Я завжди дуже критично ставлюся до своїх робіт. І завжди мені видається, що вони не достатньо гарні, складні, професійні. Так само я не вважаю, що вони чимось особливі і надзвичайні. Хоча завжди неймовірно приємно чути відгуки, що мій стиль окреслений і впізнаваний, бо особисто я в цьому іноді сумніваюся :) Але оскільки в кожну свою працю вкладаю душу, то вірю, що моя частинка душі-таки робить їх унікальними й неповторними.

3.  Для чого пишу\роблю те, що пишу\роблю
Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)? 
 Why do I write/create what I do?
Роблю те, що люблю, і дуже тішусь з того, що маю таку можливість. Нехай для себе, нехай переважно "в стіл", проте без цього не можу і не уявляю свого життя. Найприємніше засинати вимальовуючи в уяві обриси нової композиції на листівці; найприємніше прокидатися, коли знаєш, що сьогодні прийде твоє скрап-замовлення :) А для чого пишу все це? Іноді сама ставлю собі це запитання і не завжди знаходжу відповідь. Часом просто "розпирає" від бажання поділитися своїм новим творінням, а буває, що все пишеться через силу. Зізнаюся, за 4 роки ведення блогу, я й досі не навчилася писати про особисте, цікаво розказувати про буденні справи і "приваблювати читачів" новим шампунем :) Хоча ще й досі (як відгомін давніх, ще напевно шкільних рекомендацій) отримую пропозиції щось написати для сайту, чи навіть книжки. Цілком можливо, що це ще попереду!

4. Як відбувається мій процес творення (написання)
Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?  
 How does your writing/creating process work?
О, процес творення, це таїнство, яке важко описати словами :) Напевно, ви й самі це знаєте! Я творю виключно коли є натхнення і настрій (ну настрій, насправді, дуже різний). Не можу, наприклад, нічого робити, коли погано почуваюся, не люблю починати щось нове, коли в домі хтось гостює (чужий). А коли в голові рояться метелики ідей і образів, коли поміж приготуванням борщу\вареників\тортиків раз-пораз підходиш до полиць зі своїми багатствами, щоб бодай на секундочку прикласти один до одного ті два нових папірці, от тоді саме час все (і всіх) покинути, повністю закласти єдиний вдома пристойний стіл майже всім, що у тебе є, на крайчику примостити ноутбук і закопатися так на годинку-дві, а краще і на три, в це все добро з головою. Тоді може й вийде щось пристойне :) Ну а потім ще дочекатися літературної музи і про все це написати ! 


От так і живемо!

Любі мої, дякую всім, хто дочитав до кінця! 

І хоча зазвичай я оминаю цей пункт, але сьогодні-таки запрошую дівчаток приєднатися до цього Туру креативними блогами. Юлечко (Юля Скребньова) і Олюсю ( Moli), підхопите? Звісно, це не примус, а тільки за власним бажанням і для власного задоволення! Але знаю, що вам є про що розказати ;)

6 коментарів:

 1. thank you dear! You are fantastic person, love you much :****

  ВідповістиВидалити
 2. Олюсінька, було дуже цікаво про тебе прочитати))) Дякую за естафетку)) переймаю!!! Удачі на майстер-класі!!! Впевнена, що дітки будуть щасливі))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Юлечко! Така рада, що ти приєдналася до естафети! З нетерпінням чекаю на твою розповідь. За правилами маєш на це тиждень (здається :)

   Видалити
 3. Оля)))))))))))))))) обіймаю крепко-крепко))))))))))))))))
  так гарно написала..... впевнена що з дітками все вийде добре))))))
  і так приємно що написала про мене))))))))))))) дякую!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Сонечко! І я тебе! Тішуся, що і ти підтримала забаву! Дуже хочу і тебе почитати!

   Видалити