вівторок, 16 вересня 2014 р.

Ммм, цей колір тіффані


Привіт, дорогенькі! Забігла, щоб показати вам новеньке. Так швидко і приємно склалася мені ця листівка. Хоча ні, передували їй півгодини не надто приємного процесу, але про це пізніше.
Отже, тут мої перші кроки в освоєнні технік "мікс-медіа". Ну зовсім складний і неосяжний мені цей напрямок.Не маю жодного спрея, та й пасту Гессо закинула десь на задню полицю, використавши всього один раз. Але вже кілька місяців мене страшно спокушали нові рідкі крейди від Prima. І вгадайте чим! - кольором упаковки!!! :))) Ще від весни "прилипаю" очима до всього, що красується різними відтінками кольору тіффані. Ну от і "видивилася" я собі ці Chalk Edgers будучи в Харкові. Якраз потрапила на знижки в місцевому магазинчику. Тепер маю аж 5 штук! (для мене, абстолютного не-штампувальника це дуже багато!). Прийшов час їх випробувати і я взялася до справи. Розпакувала ще одне новеньке знарряддя мікс-медійника - маску\трафарет і тут почався неприємний момент, який затягнувся в неприємних півгодини. Виявилося, що маска в упаковці приклеєна до звичайного (а не глянцевого) паперу-підкладки. Відповідно, віддирається вона з верхніми шарами паперу і клейка основа маски практично зіпсована. Приведення її назад до подоби маски виявилося процесом довгим і нудним. Вирішила, напишу виробникові відгук :) Чесно, трохи засмутилася, бо вирішила активно підтримувати наших українських виробників і дуже хочеться бачити їх конкурентноспроможними. Врешті розпакувала 3 нові упаковочки з квітами  Prima в тому ж таки чудовому кольорі і настрій значно покращився :) Ех, люблю я Prima, ніде правди діти :)
Папірчик підібрався з гарної колекції Eau De Nil від DoCrafts (часом і в них буває щось гарне :) Скетчик знайшовся в Memuaris ну і ось що вийшло:В результаті, практично всі мої мікс-медійні намагання виявилися прикритими під квітковою композицією, але мене це не дуже засмучує :)Погода вранці не сприяла гарним фото :( 

Отже чудовий натхненний скетч від Мемуаріса
Ну і, якщо дівчата не виженуть, додам ще одну свою роботу до Весільного завдання в Штампувальні!

Ну от такі у мене справи! 
Побігла далі! 
Тримаймося!9 коментарів:

 1. Оля! Открыточка очень прелестна! Спасибо, что творите с нами, ТМ Мемуарис

  ВідповістиВидалити
 2. Мені теж дуже сподобалась, мікс видніється з-під композації) І кольори дуже мммм...))) Пріму теж дуже люблю, майже всю їхню продукцію. А про які крейти ти кажеш?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Соломійко, рада тебе бачити вгостях!
   Крейди мала на увазі ось такі: https://www.primamarketinginc.com/shop/store/products/stamping-stencils/chalk-edgers

   Видалити
 3. мімімімімііміміім Олічка дууууууууууууууже гарнооооо, дякую від Штампувальні!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. мімімі, Надюню, дякую від себе за коментар і за те, що завжди знаходиш для мене приємні слова! :)

   Видалити
 4. :) ну так буває іноді. Але треба в них вірити, в виробників! писати теж, хай стають кращими!
  Листівочка така приємна! І мікс трошки бачу навіть :)
  Ще раз дякую ;) і все від LesiaZgharda!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. О, я вірю! І дуже хочу, щоб вони були і процвітали!
   І я дякую, що заходиш в гості! :)

   Видалити
 5. Але файно!!!!!!!!!!!!!!!! Насолоджуюсь!!!

  ВідповістиВидалити