вівторок, 22 жовтня 2013 р.

Стопами Енчі або моя нова любов

Привіт, дорогенькі. Щось давненько нічого не писала, та й не скрапила, якщо чесно. Минулий тиждень був трохи зайнятий, якщо щось з того вийде, то потім розкажу чим саме :)
А на вихідних випадково натрапила в магазині на об'ємні букви з пап'є-маше. Давно любувалася в блогах на такі роботи і взагалі останнім часом просто фанатію від всяких буквочок, слів і фраз, які використовують в інтер'єрі. Назбирала вже в Pinterest цілу колекцію краси і вирішила, що пора самому пробувати зробити щось схоже. А останнім поштовхом став перегляд звіту Encha про її майстер-клас з виготовлення букв-рамок (на ньому, до речі, була і наша Іринка)! Там ТАКА КРАСА! Коротше, як побачила я в магазині такі заготовки букв - вхопилася за них і вже ніхто не зміг нас розлучити :))) Шкода, що їх там було лише 2 штуки :)
Далі настав важкий етап декорування. Мої криві ручки знайшли для себе найважчим вирізати правильний силует букви - хотілось, щоб він був на кілька мм меншим за саму букву і рівним (при тому що буквочка особливою точністю не вирізняється :)) Порізала красивенний папірчик від Prima, але зрозуміла, що він просто ідеальний для такого проекту. Навирізала цілу купу квіточок\листочків - вже років 20 стільки не вирізала з паперу :))) Одним словом, отримала море задоволення! Коротше, показую :






Сама буквочка висотою всього 10 см - сильно не розгуляєшся. І взагалі мене трохи напрягає, що ніби-то вона мала б щось означати... Чи ні? Ну от просто собі "Е", навіть слова ніякого путнього не придумала, щоб з неї починалося :) Але нехай собі буде так трохи загадково!
Що скажете?
Візьму з нею участь в завданні "Буквы и цифры" від скрапстудії Sun House  - зовсім недавно натрапила на цей чудовий справді сонячний блог!


Дякую вам, що заходите в гості! Обіймаю!

10 коментарів:

 1. Оля, буквочка дуже мені сподобалась! Чомусь думала, що воні мають бути більшими.... А з букви Е починається слово "енергія") Як на мене - це саме те, чого бракує в осінньо - зимовий період;)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, чудове слово Енергія! Дякую за ідею! :)
   Вони бувають і більшими - а ця-от така манюня :)

   Видалити
 2. Чудова робота! буквочка та об'ємна, дуже сподобалась) я б і не подумала що вона має всього 10 см, на фото виглядає більшою)))

  ВідповістиВидалити
 3. Оля, ти мене поразила цією роботою на повал!Неймовірна краса та об'єм --ааа, клас!!!)))

  ВідповістиВидалити
 4. Очень красиво!!! Прям вдохновилась.. ))

  ВідповістиВидалити
 5. Роскошный, чудесный декор) Спасибо за участие) Удачи вам)

  ВідповістиВидалити
 6. Очаровательная работа! Спасибо от блога SH)

  ВідповістиВидалити