середа, 18 вересня 2013 р.

Ліфтинг Djonny

Привіт, дівчаточка! А я до вас зі свіженькою роботою! В блозі Scrap Lifting зараз ліфтять листівку однієї з найулюбленіших моїх майстринь - Djonny. Давно і безповоротно люблю всі її роботи без винятку. Неймовірно душевні, затишні і дуже креативні вони кожен раз затримують мою увагу і часто залишаються в пам'яті на довго, як взірець, який хочеться наслідувати. Одним словом, не змогла я пройти повз такого завдання :) Хоча, правду кажучи, як на мене, то цього разу не найяскравіша робота Djonny запропонована для ліфтингу, хоча вона, як і всі решта, неймовірно ніжна і красива. 
Мій варіант вийшов якийсь трохи осінній. На основі теж палколюбимої колекції Prima Romantic, яку до тепер так сильно любила, що ніяк не наважувалася почати :)) Одним словом, показую:А це фантастичний оригінал:

Ну хіба не надихає?!! Приєднуйтеся!
Дякую, що заглянули!
12 коментарів:

 1. Оля, невероятно красиво и выразительно! Нравится сочетание бумажки и декора. Супер здоровская композиция!
  P.S. Я из Минска, но сейчас в Киеве в командировке :) Сегодня ночью покидаю ваш красивый город.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Линочка, спасибо огромное за приятные слова! Очень рада что вам понравилась моя работа и конечно Киев! Счастливого возвращения домой! :)

   Видалити
 2. Очень симпатичный лифтинг получился, красивое сочетание бумаги и цветов.

  ВідповістиВидалити
 3. Оля, молодець, що наважилась почати папір :) - листівка дуже -дуже гарна! Мені твій варіант більше подобається за оригінал! ;)

  ВідповістиВидалити
 4. ОЧень красивая открытка! Благородные цвета))
  Спасибо, что творите с блогом SL.

  ВідповістиВидалити
 5. Потрясающая открытка получилась!
  Спасибо за участие! блог Scrap Lifting.

  ВідповістиВидалити
 6. Оля, спасибо за теплые слова!!! Необыкновенная у тебя открыточка получилась! И все как я люблю - с ярким акцентом! Спасибо!

  ВідповістиВидалити
 7. Любовалась бы и любовалась! Очень красивый лифтинг.

  ВідповістиВидалити
 8. Безподобна листівочка!) так подобається, поєднаня паперу і декору просто ідеальне, самій захотілося зліфтити, але саме твою роботу) дуже сподобалась)

  ВідповістиВидалити