вівторок, 20 серпня 2013 р.

Весільний комплект

Привіт, красуньки!
Сиджу-от і щось трохи скучаю :( За вікном сіро і похмуро (тут так дууже часто) і щось нічого не хочеться робити знов... Вирішила показати одну давнішу роботу, яку закінчувала перед від'їздом. Хороша знайома попросила зробити весільні аксесуари для її сестрички. Оскільки час у мене був обмежений, вирішили зупинитися на книзі для побажань і подушечці для кілець. Замовниця обрала дуже красиву і вишукану палітру, де основним кольором був колір "увядшая роза" (dusty rose) - навіть не знаю, який відповідник українською був би правильним. Цей колір досить складний, і в більшості магазинів тканин і фурнітури продавчині просто розводили руками, як тільки я показувала їм стрічку для прикладу - ні тканини, ні взагалі нічого подібного не було. Але двотижневі пошуки допомогли по-трохи зібрати палітру, де крім згаданого сіро-бежево-рожевого кольору були айворі і світло-салатовий. Розказую вам так багато словами, бо фото, як і всі останні рази, робилися поспіхом на фотоапарат при поганій погоді - як перенесла на комп'ютер (звісно, замовлення вже віддала), аж жахнулася. Навіть нема що й показати. Ось вибрала якісь більш-менш, але й фотошоп їм не поміг :) 


Для сторінок використала двосторонній папір від Scrapbery's, який більш-менш підійшов по кольору. Місця для побажань виділила окремо, на деяких сторінках є кілька окремих місць.


Основною "фішкою" комплекту стала велика квітка із шикарного важкого сатин-атласу. На фото він виглядає досить скромно і кольори не точно відповідають реальним, але в житті ці квіти є досить ефектними. Чимало я провозилася з ними (всього робила їх 13 штук - 9 з них пішли на скриньку для грошей, яку наречена з сестрою робили самі). Цей атлас важко плавиться через свою щільну структуру, тому на всі квіти у мене пішло повних 1,5 дні.


Врешті-решт дівчатка-замовниці залишилися дуже задоволені, а я, звісно, щаслива з цього. Весілля відбудеться на наступних вихідних, якраз на День незалежності, і я сподіваюся, що все буде у них якнайкраще!

Дякую, що заходите в гості! До зустрічі і надобраніч!

8 коментарів:

 1. шикарный набор! розы фантастически красивы! умничка!

  ВідповістиВидалити
 2. Оля, чудово, зі смаком, елегентно і вишукано. Колір "зів*ялої троянди" може називався би?
  Доречі, хочу сказати, що квіти просто вершина акуратності!

  ВідповістиВидалити
 3. цветы шикарные просто! очень красиво!

  ВідповістиВидалити
 4. Неймовірна красота!Від квітів у захваті!Молодчинка!!!
  І не скучай;)

  ВідповістиВидалити
 5. Оля, чудовий набір! Троянди просто неймовірні!!! Ти молодець)))

  ВідповістиВидалити
 6. УХ! Яка краса! Рози неймовірні :)

  ВідповістиВидалити
 7. Шикарный комплект! Это что-то невероятное, очень красиво, элегантно и нежно!

  ВідповістиВидалити