неділя, 30 грудня 2012 р.

Підсумки року!

Привіт-привіт вам, дорогенькі, із засніженого польського Закопаного!
Так-так, я таки тут! Хоч і не катаюся на лижах, як більшість туристів, котрі приїздять сюди (ну не вмію я, та й не так щоб дуже й хочу вміти :))), зате сиджу собі відпочиваю (поки проворніша решта нашої компанії пихтить з лижами під гірку:), попиваю гарячий чайок і поглядаю на за заметені снігом гори. Слава Богу, малюкові нашому стало краще і ми вирішили, що все-таки треба спробувати здійснити те, що ми так давно планували і мріяли. Звичайно, це не така далека подорож, як би хотілося в ідеалі, проте як для пробного виїзду й так непогано. Справа в тому, що ми вперше вибралися закордон своєю машиною. Це зовсім не те, що мандрувати з групою, або самому літаком чи автобусом - одразу з'являється стільки нових можливостей та ідей! Ми самі склали собі маршрут - так щоб і цікавого побільше побачити, і поменше наїздити кілометрів. Отже у нас по плану Польща, Угорщина, Австрія і Словаччина. Завтра зустрічатимемо Новий рік у Кракові, а потім нас чекають віденські тістечка і звуки вальсу Штрауса!
Звичайно, страшенно скучаю за Орчиком, але для нього така подорож поки надто складна. З ним легше літачком :) До речі, у нього також вже є своя мрія: - "Мамо, я хочу полетіти на океан... Я буду ловити там велику рибу!" :) І де то тільки береться все в тій маленькій голівці? :)


От порозказувала вам трохи, а тепер пора, як годиться наприкінці року, підбити підсумки свого нехай хоч скрапового життя за цей час. Хотіла вибрати десяток своїх улюблених робіт, а нарахувала аж 20! Правда потім подумала-подумала і вирішила, що треба бути скромнішою :))) 10  - значить 10! Старалась залишити не лише листівки, але й інші роботи. Тим більше, що я нарешті навчилася робити блокноти, що неодмінно запишу в досягнення року :), хоча так і не освоїла сторіночки, ьа й взагалі, напевно, більше нічого такого новенького не навчилася :(. Але повертаюся до ТОПу! Покажу в хронологічній послідовностіГарного вам передостаннього вечора 2012 року! Не мерзніть, бо "СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!"  :)


2 коментарі:

 1. Оля, які ж ви молодці! радію за вас! Відпочивайте на всі 100%! Це дуже класно, ще й такий скперовий маршрут!АААА! Круто, круто! Чекатиму розповіді про цю мандрівку!
  А, твої роботи фантастичні! Знаєш, якраз із першою твоєю листівкою"Дякую", я тебе і знайшла... тоді був той маштабний марафон! Рада, що знайшла! Ти, дуже хороша людина! Гарного Нового року і веселих свят!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Сонце, за стільки гарних слів! І я дуже рада, що знайшла тебе! І тобі фантастичних свят!

   Видалити