середа, 22 серпня 2012 р.

Моє море

Привіт, мої любі! Вибачте, що пропала з блогу і довго нічого не публікувала. Насправді я не зовсім так щоб байдикувала, просто всі роботи, які робила протягом останніх тижнів, поки показати вам не можу :)
 Ось і підходить до кінця серпень, а разом з ним і літо! Ех, шкода якось, бо у мене воно було якесь таке сумбурне  і метушливе... А моря так і не було :((( А для мене літо без моря - то не літо! Зате у мене море на листівці. Взагалі я не великий любитель морської тематики, а те, що люблю, у мене асоціюється  з ніжними пастельними кольорами піску і морської  хвилі, а ще сухою травою і мушлями... А взагалі листівка з нагоди нового завдання в Штампоманії - "Морское приключение", де я маю честь бути запрошеним дизайнером.

Хоча ні, одне море все-таки було у нас цього літа, і мушлі, які на листівці, якраз звідти - холодне Північне море в Гаазі (Нідерланди) Але наступні фото роблять зрозумілим, чому  до літнього відпочинку це море має мало відношення :)))Кораблик і карта - зі старого листка TGC, решта -  Dovecraft "Boho Chic".
Гарного вам закінчення літа!

7 коментарів:

 1. яка ж в мене ностальгія за морем почалась після цієї листівки! хоча листівка насправді ну дуже гарна!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Христю! Рада, що листівочка навіює тобі приємні спогади!

   Видалити
 2. Ольчик привіт!;) Відкритка вийшла дуже романтичною. Така ніжна, від неї дме теплим літнім вітерцем. П. С. Менi і самій доводилося бути влітку на холодному морі. (в Естонії, Балтійське море)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Привіт, Наталю! Дякую дуже! Еге ж, скажи, що холодне море - то якесь не море :))

   Видалити
 3. какая классная открытка! обожаю морской стиль!) спасибо Вам, что приняли приглашение побыть приглашенным дизайнером.

  ВідповістиВидалити