четвер, 31 березня 2011 р.

Перша писаночка / First Easter Egg

Довго я думала-мудрувала, як приспособити скрап до нашого традиційного Великодня, і все-одно нічого кращого за паперову писанку вигадати не змогла. Їй далеко до витворів справжніх гуцульських писанкарок, проте можливо і вона комусь підніме настрій у Великодні свята :)Використала новенький папір "Sugar & Spice" від Dovecraft, квіти зроблені також з нього, дирокольні кружева (дирокол"Docrafts" "Sparkler") та листочки (дирокол Martha Stewart), брадси Dovecraft, половинки перлин, стрічки, кружево, вощений шнур.

Листівка зроблена за скетчем від Scrap Boutique (здається, ще встигаю :)

And it also will be my entery to the challenge from Ladybug Crafts - Challenge #21- Handmade flowers

середа, 30 березня 2011 р.

Експеримент \ Experiment

Сьогодні хочу показати листівку, яку я зробила в суботу на майстер-класі (МК) від ScrapCraft. Для мене це справді експеримент, адже така техніка, кольори, мотиви для мене є абсолютно новими і незвичними. На скільки він виявився вдалим, судити, звичайно, Вам, а я цією роботою практично задоволена :) (що буває зі мною досить рідко:)
Це перша моя пасхальна листівка, якою я розпочинаю приготування до Великодніх свят. Ось такою вона була зроблена на МК:


Вдома мені захотілося додати до неї трошки квітів... і, здається, я захопилася... :)

Розкажу трошки про використані техніки. Найбільше тут мені подобається мозаїчний фон листівки. Такий ефект досягається послідовним наклеюванням смужок різного паперу на основу, яка потім нарізається теж на смужки і компонується в довільному порядку. Ця техніка зручна коли у вас залишається багато довгих і вузьких обрізків паперу. 
Текстура паркану і стовбура дерева створена за допомогою акрилових фарб в поєднанні з лаком-крекелюром. Писанки вирізані з паперу. Глянцевий ефект надано за допомогою гарячого ембоссінгу прозорою пудрою. Ну а все решта, здається, зрозуміло :)

вівторок, 29 березня 2011 р.

Цукерка 2 від Materials for creative

Відкрився новий магазинчик Materials for creative, в якому можна замовити всякі гарні "дирокольності", висічки та папір з тисненням за дуже хорошою ціною! Для мене, наприклад, це дуже потрібно, оскільки на власну машинку для тиснення\вирізання я поки не розжилася :) 
На честь відкриття там розігрують цукерку до 17 квітня!

Цукерка 1 від "Scrap Boutique"

Сьогодні напишу про цукерки, які розігруються блогами, що дуже мені імпонують! Отож перша від "Scrap Boutique(СкрапБутик) (раніше це були "Все о скрапбукинге в Украине"). Мені подобаються їхні зміни і новий дизайн - милі кольори і чудове оформлення!
А ось і сама цукерка :
До 30.04 Приєднуйтесь! :)

понеділок, 28 березня 2011 р.

Брауні \ Brownie

Вчора закінчила роботу над першою за останній час листівкою, зробленою без використання скрап-паперу. Самій було цікаво, що з того вийде, бо попробувала ще до того додати трохи бісеру. Ідею запозичила в чудової майстрині Artery, роботи якої мені давно дуже подобаються. Вийшла листівка в шоколадних тонах, яка одразу заасоціювалася з шоколадним тістечком (щось навіть не знаю, чи в нас такі продають), яке в Європі називають Брауні (Brownie) - тобто "коричневеньке" :) 

І, нарешті, мій брауні :)З матеріалами все просто - дизайнерський картон двох кольорів, квіти Prima, акриловий штамп Clear Choise, трохи бісеру і муліне для вишивання, ґудзики. Замість акрилової фарби використала звичайний коректор на водній основі - сама придумала :)

Листівка зроблена за скетчем від s'Sketches - SKETCH 55середа, 23 березня 2011 р.

Надія \ Hope

Коли вперше побачила штампи від Wiff of Joy, то закохалася в них раз і назавжди! Особливо ці милі дівчатка у  всіляких життєвих ситуаціях видаються мені просто геніальними! Листівку з "молодою особою", яку названо "Pregnant Willow" зробила на одному диханні. Бо присвячена вона дуже дорогій для мене людині, не менш милій, ніж тендітна Willow. Зробила все в давно омріяній палітрі рожево-шоколадних кольорів.І детальніше картинка:


Папір Poema від TGC, текстурний картон, дизайнерський папір; штамп "Pregnant Willow" (Wiff of Joy) розфарбований акварельними олівцями та рідким гліттером. Половинки перлин, атласні стрічки, натуральне кружево. Квіти  -  дирокол від Dalprint, кружево - дирокол"Docrafts" "Sparkler".

Открытка сделана поскетчу от I love scrap - скетч № 3


а также по палитре от "Все о скрапбукинге в Украине"
пʼятниця, 18 березня 2011 р.

Метелики \ Butterflies

Сьогодні прийшло натхнення на  створення ось такої листівки в бузкових тонах
Дизайнерський папір, картон-основа, натирки-метелики, стрічка, стрази - все від "Art Talent" (дякувати нідерландським виробникам:), бордюрний дирокол від "Docrafts" "Sparkler".

Листівка зроблена за скетчем ss#54 від s'SketchesНатхнення запозичене від чудової палітри від "My-Scrap.Ru" (Мартовское задание №5)

понеділок, 14 березня 2011 р.

Pinky :)

Вчора за півдня у мене виникла спочатку в голові, а потім і в житті :) ось така листівка


А надихнув на неї мене той-таки скетч від s'Sketches SS#53 і ще одна подія, яка буде завтра :)

По матеріалах нічого особлвого - клаптики обгорткового паперу, квіти від Prima, фон створений на папері для креслення за допомогою акрилового штампа та чорнила Color Box з набору "Basic" (Orchid Pastel), vsys-брадсиDovecraft, білий "ірис".

Challenges
SARAH HURLEY Challenge Blog -  Challenge 33 - Flowers
Cutie Sunday - *favorit color combo*

субота, 12 березня 2011 р.

Знову для мами \ Once More for Mom

Оскільки листівка вже знайшла свого адресата, то я можу показати її тут. Бо мій головний критик і поціновувач постійно слідкує за блогом :)
Зробила листівочку в улюблених весняних кольорах - салатовому і рожевому. Також вперше використала чудовий трафарет, куплений в Нідерландах, і зробила власноруч тиснення на папері. І продовжила свої експерименти з квіллінгом. В результаті вийшло таке :

Папір з колекції Poema від TGC, папір для квілінгу, білий папір для креслення, тиснення виконане  з використанням трафарету English Embossing; тонування рожевою пудрою і рідкою крейдою з Color Box (Orchid Pastel), атласна та органзова стрічки, прозорі краплі. Край оформлено за допомогою дироколу від "Docrafts" "Sparkler".

CHALLENGES
З цією листівкою хочу взяти участь в заваданнях:
від Модного Хоббі -  Задание №5 - Цветочная поляна до 15 марта
СкрапLand - "Весеннее настроение"
SARAH HURLEY Challenge Blog - Challenge 33 - Flowers!
scrapModa - задание № 3 "Цветы Цветы и еще раз цветы!!!!!!!!!!"

SS#53

У мене знову листівка за скетчем від Саші SS#53. Спочатку планувала зробити все зовсім по-іншому, а вийшло ось так - дуже просто і лаконічно.Папір знову BasicGrey, гофропапір, квіти Petaloo, вощений шнур, брадси, перфоровані по контуру дірочки зроблені шилом.
А ось і сам скетч :

четвер, 3 березня 2011 р.

Слоєне тістечко \ Puff Cake

Щойно прийшла мені в голову така назва для цієї листівки! А що, вона складається, як мінімум, з 7 шарів, та й по кольору чимось нагадує таке смачненьке і кремове.... ммм... коротше, хай буде тістечко :)

Папір Basic Grey з колекції Capella, сторінки з чоловікової французької книжки :))), роздрукований надпис, паперове (дирокол від "Docrafts" "Sparkler") та лляне кружево, гофропапір, половинки перлин, вощений шнур. Метелик вирізаний вручну. Все затоновано "рідкою крейдою" з "Color Box" (Chestnut Roan).

Спробую взяти участь \ Challenges
Открытка сделана по скетчу  проекта "На всякий случай" (Скетч №6 ) (обязательный элемент цветы  -  на фоновой бумаге, она в мелкий цветочек)


The Pixie Cottage Challenge #59 - Spring
Cratter Sketch Challenge Blog - CHALLENGE #54~SENTIMENT