понеділок, 31 січня 2011 р.

Для найріднішої\ Birthday Card for Beloved Mummy

От і минули зимові свята, проте не всі - особливо для нас з моєю матусею. Чому? - а тому, що 28-го січня у неї (а також у мене :) День Народження! Цього разу ми знову, вперше за багато років, святкували його разом і я з цього дуже щаслива!
Листівку для мами готувала особливо ретельно - вона в мене серйозний критик! :) Кольори, які пасують моїй мамці - темний бордо, вишневий і рожевий, а ще трошки кремового і коричневого - глибокі і стримані, теплі і душевні, неяскраві але вишукані. А ще хоілося багато квітів, і, що важливо, різних - так як мама любить! Трошки кружева і атласу - котра жінка їх не любить! :) І в результаті ось що в мене вийшло:
Challenges
Crazy4Challenges C4C72 - "vintage" or "shabby chic"
The Paper Players- Challenge #32~ Anything Goes  

4 коментарі:

 1. Olya, this is vintage perfection. I love all the flowers and that fact that they are different. The colors are fabulous. Gorgeous card!
  So glad you joined the Paper Players again this week and shared this fabulous creation.
  Jaydee

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже класна відкритка!!! Впевнена що мама була в захваті!
  Вдало поєднані кольори і відкритка вийшла теплою :)

  ВідповістиВидалити
 3. Such a classic beautiful card. Your flowers are gorgeous. Thanks for playing with Paper Players.

  ВідповістиВидалити
 4. Olya this is beautiful! So very elegant and the color combo is gorgeous. Your flowers are such a great accent with the beautiful layering and different szes. Thank you so much for joining us at The Paper Players this week! :)

  ВідповістиВидалити