вівторок, 28 грудня 2010 р.

За скетчем № 42 від s'Sketches

Скетч № 42 від s'Sketches надихнув мене на ось таку листівку з різдвяним вінком. Взагалі давно хотіла спробувати зробити такий віночок. Зазвичай його роблять з дирокольних гілочок або листочків - у мене таких немає, а є лише дирокол-сніжинка. Тому вирішила зліпити вінок зі сніжинок - вийшло досить непогано, по-моєму :)


І віночок трохи детальніше:

В основі листівки білий текстурний картон; папір двох видів з колекції Jolly від Dovecraft; темно-зелений, червоний та білий папір з перламутром для сніжинок; золотисті наклейки та атласна стрічка червоного кольору. Віночок вирізано дироколом Multi-Shaper (Honor) від Crea Motion, сніжинки дироколом 1,8 см (а назву фірми забула:).

Спасибо за вдохновение Скетчу № 42 от s'Sketches!

понеділок, 27 грудня 2010 р.

Трохи ретро/ A Bit of Retro

Ніколи не вважала себе великою прихильницею вінтажу та й взагалі ретро-стилю, проте останнім часом в голові крутилася ідея створення різдвяної листівки з якоюсь вінтажною картинкою, кружевом і золотом. Згадала про свою чудову книжечку з різдвяними ретро-малюнками і знайшла там чудову дівчинку у вінку з гостролисту. Саме ця картинка і надихнула мене на таку роботу


Нарешті мала змогу використати свій новий дирокол Multi-Shaper (Honor) від Crea Motion. Серед використаних матеріалів папір з колекції "Jolly" від Dovecraft, білий папір для акварелі (основа листівки), білий папір з перламутром, картинка з книжечки Mini Pyramids StudioLight, саморобна квітка пуансетії, золотиста та оливкова стрічки, половинки перлинок. 


This is my entry in challenges:
Anything Christmas - Critter Sketch Challenge Blog
WHAT IF? Wednesday Sketch Challenge D1510 - The House That Stamps Built

вівторок, 21 грудня 2010 р.

Winter in Orange and Purple / Зима в померенчевому і ліловому

А чому би й ні?!! :) Мені завжди подобалось таке поєднання кольорів. Звісно, із зимою воно не надто асоціюється, хоча насправді вловити у відблисках снігових кристаликів бузково-лілово-фіолетові барви дуже навіть легко. А в поєднанні з призахідним сонцем, схожим на стиглий помаранч - чим не зимова палітра?!!

А листівочка в цій палітрі у мене вийшла весела, і маленьке оленятко, яке везе святковий новорічний настрій, мені дуже в цьому допомогло :) А ще, безперечно, мені дуже допоміг новенький набір чудових акварельних олівців, який я отримала на свято Миколая від коханого чоловіка. Також дякую за натхнення WHAT IF? Wednesday челенджу з їхнім чудовим скетчем 
D1510 а також челленджу The Die cut Dreams який так і називається "Christmas with Orange & Purple"

Штамп-оленятко з новорічної колекції акрилових штампів від "Art Talent" розфарбований новими акварельними олівцями :) (поки що у мене не виходить так гарно розфарбовувати ними, як  у досвідчених майстринь, але я вже отримую задоволення від самого процесу :)) Відштамповано на папері для акварелі "рідкою крейдою" (liquid chalk) Color Box кольору Chestnut Roan, яка (не зважаючи на мої побоювання) не розмивалася під час розфарбовування.

Для основи використано білий текстурний картон, картон помаранчевого кольору для надпису, також папір для акварелі та скрап-папір в лілових тонах з колекції "Colors Unlimited" від Avec. На двох останніх відштамповано сніжинки акриловим штампом з "X-Mass Collection" від Kars за допомогою сріблястого чорнила. Надпис зроблено з використанням наклейки від "Doodey". Стрази фіолетового кольору від  "Art Talent". Здається, нічого не забула :)

With this card I'd like to take part in the next challenges:

The House That Stamps Built  - WHAT IF? Wednesday Sketch Challenge D1510

пʼятниця, 17 грудня 2010 р.

I become crazy for challenges C4C67 :)

Позавчора майже випадково потрапила на блог "crazy4challenges". Мене просто вразили роботи цієї команди дизайнерів! А останній скетч C4C67 надихнув на ось таку листівочку:


Переглянувши роботи з вищезгаданого блогу я згадала, що і в мене без діла лежить набір чудових новорічних штампів "Art Talent", придбаних в Маастріхті. На жаль, у мене немає для них хороших чорнил, але я вирішила поекспериментувати. Відштампувала сніговичка на звичайному канцелярському папері для записок (потім зрозуміла, що треба було брати цупкіший папір) чорнилом срібного кольору, а потім обвела чорною гелевою ручкою. Як на мене, то контур вийшов надто грубим, на далі треба буде придумати щось інше. Ще одним експериментом стало розфарбовування штампа акварельними олівцями - це мій перший досвід, тому результатом я теж не надто задоволена. Що ж, будемо вчитися :)


В основі листівки білий текстурний картон (льон), папір з колекції "Jolly" від Dovecraft, папір однотонний темно-зеленого кольору. Серед прикрас брадси-ялиночки, дирокольні сніжинки, білий перламутровий гліттер і червона стрічка з органзи.

This card was made with the help of  Crazy4Challenges C4C67 wonderfull sketch C4C67 .

вівторок, 14 грудня 2010 р.

Fijne Feestdagen!

Вже 10 днів минуло після нашого повернення в Київ, а я ще й досі не перевела годинника на наш час і ніяк не звикну до похмурих реалій київських мікрорайонів, підземних переходів і брудних ліфтів :( А може то просто така пора, та й короткі дні навівають якийсь сірий настрій з нотками депресивності. Та й на улюблене заняття якось мало зовсім часу стало, нет кажучи вже про інтернет. Глянула у свій блог і жахнулася - минуло вже півмісяця, а у мене лише одна публікація за грудень! Потрібно негайно міняти ситуацію!
Як протест проти сірих грудневих днів, а ще приємний теплий спогад про останню поїздку, викладаю листівочку, яка була зроблена ще в Маастріхті. Вона називається Fijne Feestdagen!, що голандською означає "З Різдвом!"Серед використаних матеріалів текстурний картон (льон) червоного кольору для основи, папір від "Art Talant", наклейки та стрічка куплені в супермаркеті "Неmа", білий обгортковий папір, взятий з чоловікової сорочки :)  - тут я експериментувала з фігурним краєм - мій улюблений дирокол "Sparkler" від "Docrafts" вирізав не надто чіткий візерунок на такому тонкому папері, але мені такий ефект навіть сподобався. Наклейки приклеєні на основу з фольгованого паперу червоного кольору і вся ця конструкція посаджені на об'ємний двосторонній скотч. Ось таке вийшло червоно-рожеве Різдво. Я б навіть сказала "Pinky-Red Christmass" :) 

With this card I'd like to take part in the next challenges:
Riley and Co - Metallics (RILEY2410)

SUGAR SWEET PAPER TREATS - Anything Goes in December
The Paper Players -Colour Challenge PP28---Your Favourite Colour Combination
Sundays with Crissy - Challenge #12-Chrismas is Coming! or Winter is Here!
Dutch Dare - #92-Dec 2-Christmas Card/Tag or Ornament

понеділок, 6 грудня 2010 р.

Різдво на хвилях

Ну ось ми знову в Києві. Він зустрів нас дощем і сльотою, а так хотілося чистого іскристого снігу зі сріблястими переливами. Коли трохи розібралися з валізами і привезеними подарунками, то на думку прийшла новорічна листівка, яку я зробила ще 2 тижні тому, сфотографувала і не встигла викласти. Вона чомусь трохи нагадує мені про морські хвилі. Можливо своїм кольором, а може візерунком на фоновому папері. Загалом вона зроблена за чудовим скетчем від Яни Смакули і "Зроби Сама(А)".

І трошки детальніше центральні елементи: