вівторок, 14 грудня 2010 р.

Fijne Feestdagen!

Вже 10 днів минуло після нашого повернення в Київ, а я ще й досі не перевела годинника на наш час і ніяк не звикну до похмурих реалій київських мікрорайонів, підземних переходів і брудних ліфтів :( А може то просто така пора, та й короткі дні навівають якийсь сірий настрій з нотками депресивності. Та й на улюблене заняття якось мало зовсім часу стало, нет кажучи вже про інтернет. Глянула у свій блог і жахнулася - минуло вже півмісяця, а у мене лише одна публікація за грудень! Потрібно негайно міняти ситуацію!
Як протест проти сірих грудневих днів, а ще приємний теплий спогад про останню поїздку, викладаю листівочку, яка була зроблена ще в Маастріхті. Вона називається Fijne Feestdagen!, що голандською означає "З Різдвом!"Серед використаних матеріалів текстурний картон (льон) червоного кольору для основи, папір від "Art Talant", наклейки та стрічка куплені в супермаркеті "Неmа", білий обгортковий папір, взятий з чоловікової сорочки :)  - тут я експериментувала з фігурним краєм - мій улюблений дирокол "Sparkler" від "Docrafts" вирізав не надто чіткий візерунок на такому тонкому папері, але мені такий ефект навіть сподобався. Наклейки приклеєні на основу з фольгованого паперу червоного кольору і вся ця конструкція посаджені на об'ємний двосторонній скотч. Ось таке вийшло червоно-рожеве Різдво. Я б навіть сказала "Pinky-Red Christmass" :) 

With this card I'd like to take part in the next challenges:
Riley and Co - Metallics (RILEY2410)

SUGAR SWEET PAPER TREATS - Anything Goes in December
The Paper Players -Colour Challenge PP28---Your Favourite Colour Combination
Sundays with Crissy - Challenge #12-Chrismas is Coming! or Winter is Here!
Dutch Dare - #92-Dec 2-Christmas Card/Tag or Ornament

6 коментарів:

 1. Гарна! Ідея з обгортковим папером сподобалась. Веселих свят :)

  ВідповістиВидалити
 2. Wonderful card! Thanks so much for playing at my challenge, Sundays With Crissy!

  ВідповістиВидалити
 3. Olya
  I love the Black, White and Red color combo for your Christmas card. You ribbon and bow in the polka dot are just the perfect touch!
  I'm so pleased you joined the Paper Players this week to share this fabulous card.
  Happy Holidays and thank you for supporting the Paper Players this year
  Jaydee

  ВідповістиВидалити
 4. Beautiful color combo! Thanks for playing with The Paper Players this week! :)

  ВідповістиВидалити