середа, 26 червня 2013 р.

Мегапроект-2! Привіт з моря і ліфтинг!

Привіт вам, мої дорогенькі, з сонячної Болгарії! Не знаю, як там ви, а ми на морі :))) Сподіваюся, що ви також проводите літо з користю і задоволенням! Знаю, що в Києві зараз температура вища ніж тут, на Золотих Пісках, тому тішуся не стільки морем, скільки тим, що не доводиться "смажити" дитину поміж розпеченого бетону і асфальту великого міста. Особисто я, як виявилося, не так вже й сильно люблю море. Плаваю я поганенько, тому, можна сказати, у нас з морем досить "платонічні" стосунки. Хоча впевнена, що тутешній клімат, морське повітря, солона вода і просто зміна обстановки всім йде на користь!
Ну а тепер ближче до справи. Хочу показати вам роботу, яку закінчила ще в травні, але для мене це був справді черговий "мегапроект". Зараз розкажу чому. По-перше, скрап-альбоми для мене й досі здаються наукою якоюсь неосяжною, особливо якщо це стосується альбомів на замовлення. По-друге, тема, яку задала замовниця, для мене завжди була супер складною, і скажу по правді, не надто цікавою - шкільний альбом. По-третє, умови були задані ну зооовсім не мої: яскраво і життєрадісно але не по-дитячому (альбом для вчительки), ніякого ретро і шеббі, мінімум квітів, максимум декору на шкільну тему (ну і бюджет такий, що не дуже розмахнешся...)! О_О Який-такий декор на шкільну тему? Як же без квіточок і кружева??? - Одним словом ЖАХ! І ще 30 фоток і часу 3 тижні!!! (для мене це дуууже мало часу :)  - оце я вам описала свої перші враження, а не кінцевий результат :). А взялася я за це взагалі тому, що не хотіла підвести одну дуже хорошу дівчину, а ще для того, щоб перевірити власні сили! От такий собі челлендж влаштувала - зможу чи ні :)
Коли я вже втратила надію знайти в магазинах підходящий (і недорогий) папір, якого треба було не менше 30 листів 30*30, мені на очі потрапив ідеальний варіант - набір  "School Days" де 60 листків і всі різного дизайну!!! Правда якість його виявилася не дуже доброю - тонесенький, ледь не просвічується, але що ж хотіти за такі гроші. Трохи помучилася я з ним, але без нього і не знаю, що б робила. Мої власні запаси виявилися безсилими перед таким завданням :).
Не знаю, можливо ви подивитеся і скажете: "і що тут такого складного" - я й сама тепер часто так думаю, коли переглядаю фото готового альбому, але тоді, повірте мені, для мене це була важка робота, тому й розказую вам з такими деталями :) 
Ну а тепер багато фото:


Обкладинка вийшла з моєї давньої тканинки. Вона схожа на тонкий джинс і по кольорах дуже підходила. От тільки квіточки виглядали трохи зайвими, але то мусив бути компроміс J На фото власне 4б-клас, який замовив цей альбом на подарунок своєму класному керівникові.
Далі фото сторіночок, які робила ще коли альбом не був скріплений кільцями. Намагалася об’єднати по дві сторінки в колаж  так, як був зроблений розворот. Формат А4. До речі, сторінки робилися без фотографій. Фото я вже в кінці отримала і вставляла їх в готові рамочки. Тепер сама дивуюся, що кольорова гама фото і сторіночок поєдналася досить вдало (самих фото я не бачила поки робила сторінки). Ще забула сфотографувати форзаци – на них додаткові кишеньки, куди вставила ще декілька фотографій.
От такий вийшов шкільний альбом. Замовниця, на щастя, залишилася дуже задоволеною, вчителька, казали, також! Так що основне завдання – подарувати людям приємні емоції – виконано!
Дякую вам, що дочитали до кінця! А ще дякую, що не зважаючи на пору відпусток, не забуваєте про мене і заходите в гості!

А ле це ще не все J Хочу поділится з вами ще однією дуже важливою для мене подією! У блозі Завдання дляДуші триває ліфтинг однієї з моїх улюблених листівочок! Все це в межах проекту «Майстри скрапу»! Аж не віриться, що тепер ліфтять мене! Це дійсно неймовірне відчуття побачити свою орботу очима інших майстринь! Наші дівчатка-дизайнери створили свої фантастичні варіанти, зайдіть на них подивитися у ЗДД! А я дякую всім-всім, хто зробив ліфтинг і тим, в кого буде бажання його зробити!

Обіймаю, Оля

6 коментарів:

 1. альбом пречудовий! на фото не видно тоненького паперу і виглядає все дуже достойно, ти не просто виконала замовлення, ти його перевиконала!))

  а як буде час, обов"язково спробую тебе зліфтити) Навряд чи вдасться.. але хочеться)

  ВідповістиВидалити
 2. І ти ще вагаєшся?!!!Та альбом дуже класнючий і справді шкільний)))

  ВідповістиВидалити
 3. Альбомчик дуже-дуже гарний!!! Гарного вам там відпочинку!

  ВідповістиВидалити
 4. ти дуже достойно справилась з роботою, альбом суперовий! те, що папір тонкий, це інколи навіть краще, коли багато шарів на сторінці - то воно грубо не виглядає... головне, щоб принт якісний був, бо це перше, що в око впадає, навіть людям "не скраповим", а тут все класно. мені твій альбом дуже сподобався! взагалі чудова ідея подарунку вчительці, буде згадка... а не так, як раніше, сервізи дарували і все таке, що то спільного з дітьми має)))))
  а ти там на морі надихайся мінералізованим повітрячком і за нас усіх, і за тих, хто смажиться в заасфальтованому місті, і за тих, кому холодно (як мені, в нас сьогодні зранку лиш +13 було))))) - про море тільки мріється, в нас ще навіть школа не закінчилась)

  ВідповістиВидалити
 5. Отлично вышло! Позитивно, учительнице будет на память) Исполнение превосходное, так что не придуривайся)))))))

  ВідповістиВидалити
 6. Ти вееееелика молодчинка!!!
  Дуже гарно!
  Так, і не по дитячому, і не наляписто, і підкреслює тему школи!
  Папір обрала гармонійний зі всім. І нічого, що затонкий, головну свою функцію він виконав!
  Стримано і чотко. Строго по шкільному ;-)
  Молодець!!!
  П.С.
  Дуже дякую!!! ;)

  ВідповістиВидалити