субота, 17 листопада 2012 р.

Різдвяне панно. Шматок №1

Привіт! Як ви там? Не мерзнете? А ми зараз в Харкові гостюємо. Тут сьогодні падав перший сніг! Так що скоро... вже дуже скоро буде справжня зима і свята зимові вже зовсім не за горами! Ще з минулого року задумала я собі зробити різдвяне панно-шедоубокс. Дуже приваблюють мене такі конструкції! Трохи страшно було братися, але мій чоловіченько допоміг із заготовкою (інженерна думка у нього працює неперевершено:) ну а за мною вже оздоблення. А починаю я цю роботу разом із початком Новорічного марафону в "Завданнях для душі"! Перший етап стартував якраз вчора і першим обов'язковим елементом є сніжинка або сніг. Наш марафон загалом складатиметься з шести етапів тривалістю кожного один тиждень, на кожному з яких ми декоруватимемо якийсь святковий об'єкт. Суть полягає в тому, що об'єкт не повинен змінюватися протягом всього марафону. Тобто, якщо почали з новорічної іграшки, то в кінці у вас повинно бути 6 іграшок. У мене відповідно буде 6 шматків Різдвяного панно, які в кінці об'єднаються в один шедоу-бокс. 
Отож, сьогодні показую вам перший елемент. В житті він досить об'ємний, бо всі листочки розташовані на різних рівнях.Всіх запрошую приєднатися до нашого марафону, і разом з нашою ДК готуватися до зустрічі Нового року!4 коментарі:

 1. Дуже смачно! Оля, а чим сніжинка присипана? Це ота магісна присипка від Мелісси Френсіс?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Катюш! Та ні, на такі серйозні речі я навіть не замахуюся :) Це звичайний глітер, який я колись купила за 1,5 євро в Нідерландах :)

   Видалити
 2. ой, має бути в кінцевому результаті щось дуже класне і оригінальне! Буду чекати :)

  ВідповістиВидалити