понеділок, 25 березня 2013 р.

Запрошення на весілля. Монохром

Привіт! Як весну зимуєте? А ми в Харкові застрягли! :) Збиралися тільки на вихідні, а в неділю начиталися новин, наслухалися розповідей переляканих родичів і зрозуміли, що додому можемо й не добратися. Тому залишилися в гостях ще до завтра. Якби їхали не з малим, то напевно ризикнули б, а так сидимо і дивимося на зиму в березні тільки через великі світлі вікна гостинної оселі нашого дідуся :))
Поки трохи є інтернету покажу вам запрошення на весілля в межах вже згадуваного "великого весільного проекту". Запрошення робила в стилі сукні нареченої. Вийшов такий собі монохром в білому і кольорі "шампань". Їх було всього сім, але сфотографувала я лише два перших. 


Якщо завтра доберемося додому, то скоро знову напишу :)
Дякую, що заходите в гості! Тримайтеся! Кажуть, весна буде :)

середа, 20 березня 2013 р.

Весільний конверт

Привіт, любі! Як ви? А у мене якась творча криза :( Нічого не робиться, нічого не поститься... От ледве зібралася з силами, щоб показати дещо з давно (ну тобто 2 тижні тому) зробленого.
Як колись обіцяла, продовжую весільну тему конвертиком для грошей. Вперше робила такий і досить задоволена результатом. Папір знайшла давній - з колекції Isabelle від First Edition - колись дуже його хотіла, потім придбала і більше року він у мене пролежав нерозпакований :) У вас теж таке буває? Кольори там чудові, але напевно не мої, тому й не знаю, що з ними придумати. От хіба рожевенький пригодився :)


серединка:


Загалом папір з цієї колекції дуже цупкий, а цей двосторонній взагалі ідеально підходить для таких конвертів. І поєднання кольорів на цьому листочку ну дуже вдале, як на мене, - рожевий і такий димчастий сірий - ммм... сама балділа довго від нього. І як це я його раніше не розгледіла?!!
З продовженням постараюся не баритись! Ще маю дещо цікавеньке вам показати! 
Дякую всім, хто ще заходить до мене в гості! Криза мине і я обіцяю, що всіх також провідаю!
Надобраніч і скорої вам весни!

вівторок, 12 березня 2013 р.

Свята, новини, Magic Box

Привіт, дорогенькі! Я знову тут, цього разу навіть в робочий час :)) Спеціально виділила хвилинку, щоб написати, бо вдома це вдаєтьсяще важче! Хочу з великим запізненням привітати всіх милих дівчаток з 8 березня, та й з весною взагалі, яка поки і на весну не дуже схожа, але колись вона-таки розцвіте, забуяє і вступить у свої права зі всією силою і натхненням! Так-от, я бажаю, щоб у ваших серцях весна панувала не залежно від погоди за вікном! 
А в мене ще досі живе ось такий весняний букетик (голандські порошки роблять з квітами диво :)


А тепер до справи! Починаю показувати "плоди" моїх приготувань до весілля сестрички! Як добре (це я потім подумала), що на все мені давалося лише один тиждень! Бо інакше це діло (як і звикли з весільними приготуваннями) розтягнулося б на місяці! Почну з кінця, а точніше зі свого подарунка. Було вирішено не мудрувати, а дарувати гроші, які нашим нестандартним молодятам стандартно зайвими не будуть :) Для грошового подарунка мама замовила конвертик (покажу пізніше), а для нас я вирішила зробити Magic Box. Тим більше, що якраз на днях отримала порцію натхнення від наших фантастичних дизайнерів ЗДД - там стартувало завдання "Там, де живуть метелики" з чудовим МК від Наталі, по якому треба зробити коробочку з метеликами. Моя коробочка все ж без метеликів, бо щось у мене останнім часом душа до них не лежить, і взагалі я не була нею повністю задоволена. Але ефект від неї все ж був непоганий, тому я не шкодую, що взялася за неї. 
Одна сторона під кришечкою ще була порожньою на момент фотографування. Потім на ній розташувалось привітання.
До речі, вирішила змінити місце і фон для фотографії, бо зрозуміла, що вже дивитися не можу на свої роботи на білому фоні - ну не той ефект зовсім!
А ще ледь не забула сказати, що в Завданнях для душі ми розпочали фантастичний весняний цукерковий марафон!!! В три етапи розігруватиметься по три рукодільних подарунки від наших дівчаток-дизайнерів. До багатьох з них додаються ще й милі скрапові дрібнички! Цього разу розігрується серед інших і мій подаруночок! Заходьте обов'язково туди - шанси дуже великі!

Дякую, що не забуваєте і заглядаєте в гості! Люблю вас!

субота, 2 березня 2013 р.

Весна в Парижі

Привіт! Я знову тут! Так рідко вдається щось написати і, на жаль, зовсім не встигаю побігати по ваших блогах :( але обіцяю колись виправитися :)
Не скажу, що зовсім нічого не скраплю, але  покажу вам вже все разом, коли закінчу. Бо зараз практично повністю час для творчості зайнятий підготовкою до дуууже важливої події дуууже рідної мені людини :)
А на разі листівочка також для дорогої і любої іменинниці. Не проста, а тематична - про Париж. А все тому, що вже дуже скоро ця сама іменинниця побачить ту саму Ейфелеву вежу на власні очі :), і не тільки вежу, але й весь Париж, я сподіваюся :)
Робила її з великим задоволенням і якимось особливим настроєм. Не те, щоб я була я фанаткою Парижу (ну тобто я там ще не була, але "побачити Париж і вмерти" - це точно не моє :)), проте щось таке передалось мені від цієї милої картинки, що дозволило відчути це місто якось зовсім близько і трепетно.
Ну таке :) Показую: 

Гарного вам весняного і паризького настрою і нехай хоча б одна мрія збудеться цією весною!