понеділок, 30 квітня 2012 р.

Обкладинка на паспорт

Привіт, дівчатка! Я тут :) Намагаюсь більше не робити великих перерв в житті блогу :)
Наразі хочу показати вам обкладинку на паспорт, яку робила на День народження подрузі. Загалом це моя перша обкладинка, тому на цю абсолютно просту конструкцію я потратила трохи більше часу, ніж планувала. Але результат, здається, вийшов непоганий. І, головне, подрузі сподобався :)
Знову все просто: моя улюблена шовково-бавовняна тканинка і зовсім мало прикрас, які "намертво"(я дуже на це сподіваюсь:) пришиті\приклеєні до обкладинки. Всередині м"яка підкладка, картон і внутрішня сторона з цупкого паперу (так поспішала, що забула сфотографувати серединку).Чудової вам погоди і гарних вихідних!

пʼятниця, 27 квітня 2012 р.

Блок для записів 2

Привіт-привіт, мої любі! Так мало часу на скрап :( І новий робочо-домашній режим зовсім вибив мене з творчої колії! Маю зараз один тиждень щоб відновити форму :), бо лишаємося з синочком вдома. Дуууже хочу зробити щось новеньке, а поки показую вам зі старенького. Це ще один блок для записів, який я робила на 8-е березня.
З оформленням знов все дуже просто. Коли мені подобається тканина, то якось зовсім не хочеться її закривати :)Маю ще пару робіт, які хочу вам показати, тому постараюсь більше не пропадати так на довго!
Обіймаю вас і надобраніч!

вівторок, 10 квітня 2012 р.

Великодня з писанкою

Привіт всім! Щось нечасто вдається мені заглядати сюди і відвідувати ваші чудесні бложики! Прошу вибачення і намагатимусь виправитися!
Сьогодні хочу показати листівку яку робила за скетчем від блогу СкрапМода в ролі запрошеного дизайнера. Зразу скажу, що не дуже нею задоволена, бо останнім часом не дуже вдається творити щось "на замовлення". Та ще й ніяк не вдавалося сфотографувати її нормально. Але вже "маємо те що маємо"...


Папір Victoria's Garden Echo Park
А ось цей дуже симпатичний скетч! Приєднуйтеся!


пʼятниця, 6 квітня 2012 р.

Блок для записів

Привіт!
Ми нарешті вдома! Так збиралася займатись сьогодні весь день прибиранням і приготуванням до свят, але погода відбила мені всю охоту і я ще досі практично нічого не зробила :))) Натомість, показую вам маленький паперовий блок оформлений в тканинну обкладинку, який робила минулого тижня на подарунок. Перед тим робила вже два схожих, тільки в іншій тканині, на 8 березня, але не встигла сфотографувати :( Ідея не моя і не нова, але результат мені сподобався. Особливо люблю цю бабвовняну тканинку, яка зблизька реально схожа на шовк! Зробила пару фоток і всі показую :)

Гарного вам дня і чудесних святкових вихідних!

середа, 4 квітня 2012 р.

Чоловіча веселенька :)

Привіт-привіт! Як ви? Вже відчули нарешті прихід весни? Ну й забарилась вона цього року! У нас був нелегкий тиждень, який змусив мене забути про блог і улюблене хоббі. Але, на щастя, все налагоджується  і я хочу вам показати листівку, яку робила минулого тижня дуже швидко і терміново на замовлення подруги. Мало бути щось чоловіче і веселеньке :) З цим у мене завжди була проблема, тому вийшло щось трохи незрозуміле :) На фотографквання зовсім не було часу і взагалі я вже втомилась від того, що не можу ні нормально зробити фотки, ні обробити їх.... Ех, пошвидше б відремонтувати свій комп!!!!
Так, щось я відволіклась :) Коротше, ось вона :