вівторок, 27 березня 2012 р.

Сторінка за скетчем від Штампоманії

Привіт!
Сьогодні хочу показати вам другу свою сторіночку, яку робила в ролі Запрошеного дизайнера для нового завдання від Штампомании! Там стартувало нове завдання "Скетч для сторінки"! Скажу чесно, що коли розглядаю роботи інших дизайнерів, то мені стає трохи соромно :) Але я буду вчитися, може колись і сама навчусь робити спарвжні красиві сторінки!
Загалом, хотіла щоб за стилем ця сторінка була схожою до першої (може так колись і на альбом назбираю:))), тому за основу знову взяла папір Poema від TGC, ну і
 щось таке трошки шеббі, хоча за кольорами і не схоже :)
Одним словом, не судіть строго :А ось і сам скетч! Запрошую і вас приєднатися і спробувати свої сили!

неділя, 25 березня 2012 р.

Листівка із заокругленими кутами

Привіт-привіт, мої хороші! Я знову швиденько і з коротеньким постом! Ну ніяк я не звикнуся з нетбуком, ця його повільна робота просто виводить мене з рівноваги!!!
Вже давно мала показати вам листівку яку робила в ролі Запрошеного дизайнера для нового завдання в Зроби сама "Листівка з заокругленими кутами" . Вперше використала куплений вже з місяць тому Flower Soft. Як часто буває, спочатку страшенно хотіла його, а коли отримала - не придумаю, до чого ж його "приліпити" :)))

Тут знову мої саморобні квіти з відштампованими гілочками :)


Запрошую і вас приєднатися до цього нескладного, але дуже цікавого (особисто я вперше робила таку листівку:) завдання!!! 

Вдалого вам робочого тижня і надобраніч :)!

четвер, 22 березня 2012 р.

Інтерв'ю

Привітик! Забула розказати вам, що в блозі Свободное Творчество опублікували інтерв'ю зі мною :))) Таке дивне відчуття, коли ти маєш сам про себе написати щось, про що раніше особливо і не задумувався! Але загалом дуже цікаво! Дякую щиро чудовій господинці блогу Лєночці Gestija за таку нагоду!

понеділок, 19 березня 2012 р.

Я тут!

Привіт-привіт, мої любі!!! Сподіваюсь, ви мене ще не забули! :) Моє блого-життя вимушено взяло тайм-аут. У мене, на превеликий жаль, зламався мій улюблений ноутбук і тепер я  як без рук :(( Відновити його скоріш за все не вдасться і новий мені найближчим часом не світить :(. Поки користуюся  чоловіковим нетбуком, але він для мене незвичний і страшенно повільний\незручний\неналаштований. Не маю тепер ні свого архіву фото моїх робіт, ані фотошопу, який я роками апгрейдила, фарширувала плагінами і підлаштовувала під себе, і взагалі втратила значну частину своїх архівів з наукової роботи, статей, посилань... Ех... Пожалілася вам, а тепер про приємне :) Моя листівка для марафону "Влюбленные в скрап" потрапила в топ 5  за результатами блогу Scrap Time і топ 10 в Модному Хоббі!!! Так приємно, особливо, якщо зважити на те, що робила я її в останні години марафону :) і врахувати, що всього було більше 400 учасників!
Крім цього, виграла моя валентинка  в блозі Свободное Творчество і там мене покликали побути Запрошеним дизайнером! Ось листівка, яку я зробила за їх новим завданням :Також моя листівочка з саморобними трояндами виграла в Зроби Сама і в Скрап Мода ,  в обох цих блогах мене запросили в дизайнери на наступне завдання!
Ось такі новини!
А ще до нас приїхала моя мама і вона спробує трохи поняньчитися з нашим Орестом :) а я тим часом намагатимуся повернутися в робоче русло! От такі грандіозні плани!
Скучаю за вами і прошу вибачення, що перестала коментувати - спробую якось звикнутися з цим нетбуком і бути активнішою!
Дякую, що дочитали! :)
Обіймаю!

четвер, 1 березня 2012 р.

Тільдозайчик

Привіт! Це сталося! Я пошила свого першого зайчика Тільда! Починала його з таким азартом і думала, що робота піде значно швидше, але не так вийшло... Але то все неважливо, головне що тепер він готовий :)

 Так хотіла якомога швидше його вам показати, що не дочекалась, поки зникне швейний маркер :)


Найважчим для мене видалося пошити одяг і зшивати його на зайчику. Ніколи я такого не шила і навіть найпростіші істини швейного мистецтва мені не відомі. Тому я їх пізнаю вже після того, як все зшила :) ле загалом процес дуже цікавий і якщо наловчитися, то напевно піде значно швидше :)