четвер, 27 жовтня 2011 р.

Шеббі Різдво \ Shabby Christmass

Привіт! Вчора закінчила листівку, яка довго крутилася у мене в голові. Більшість дівчат вже активно працюють над новорічно-різдвяною тематикою, а у мене, ось, сьогодні тільтки початок святкового марафону :) Взагалі, чесно-кажучи, я готова робити різдвяні листівки хоч цілий рік - страшенно люблю всі ці зимові атрибути в декорі!!! Але особливе натхнення приходить все-таки вже напередодні свят, десь в грудні (а тоді починаєш все робити поспіхом і перестаєш отримувати задоволення :))) - от таке воно парадоксальне явище "натхнення" :)
А тепер ближче до діла :

І вид ззаду :)

Але світло щось мене сьогодні зовсім підвело - кольори на фото більше сірі, а насправді вони кремово-бежеві, трошки у солом'яно-жовтий.

З цією роботою продовжую брати участь у Шеббі-марафоні ("тур 2 шебби-открытка")  - сподіваюсь, вийшло "достатньо шеббі" :)


А також за натхнення і ідею дякую конкурсу "Бежеве Різдво" від "Штампи з любов"ю" ! (обов'язкові елементи кружево, гудзик і текстовий штамп - у мене це ледь помітний "Merry Christmass").

середа, 26 жовтня 2011 р.

Знову магніти :) \ Some More Magnets

Привіт! Згадала на днях, що не показувала вам магнітики, які зробила ще влітку. Вони надзвичайно прості і призначалися в якості призів на весільні конкурси :)))четвер, 20 жовтня 2011 р.

Магнітик-тег \ Shabby Tag

Привіт! Сьогодні хочу показати вам тег-магнітик із записничком, який зробила (уявіть собі!!!) для себе :))) Давно мені бракувало такої штукенції для списку покупок. Коли щось закінчується, то мушу одразу записувати, бо інакше обов'язково забуду в магазині :)


Отак виглядає "в дії" (на холодильнику):


А ця цікава "моська" підглядала за мною, поки я фотографувала :)))


З цим тегом візьму участь в шеббі-марафоні (шебби-марафон-тур 1) від Fairy's Challenges


вівторок, 11 жовтня 2011 р.

Грибний сезон \ Silent Hunting

Привіт! У нас жахлива холодна дощова погода! Сидимо ми з моїм малюком вдома і трохи намагаємося "скрапити" :) Сьогодні-от вийшла зовсім осіння листівочка за скетчем №10 від Арт-Клубу з минулорічними засушеними листочками і "свіжими" жолудями. Грибочки розмальовувала акварельними олівцями (чудове заняття для релаксу, скажу я вам :) Оскільки зараз в багатьох блогах діють різноманітні осінні завдання, то спробую і  я взяти участь в "October Challenge **Fall, Mushrooms**" від Scrap Affair BLOG
а також в конкурсі №24 "Дождливые дни" від блогу "IDEA-SIB"
Забула уточнити : папір від TGC, крафт-папір, роздрукована ч\б картинка, а решта - природні матеріали :)

понеділок, 10 жовтня 2011 р.