пʼятниця, 27 травня 2011 р.

Персикове серце \ Peach Heart

Сьогодні я з новою листівочкою, яку робила за скетчем №5 від Арт Клубу. Сподіваюсь, що ще встигаю вкластися в їхні терміни. Почала цю роботу ще в понеділок і якось цілий тиждень не могла закінчити - муза то прилітала, то раптом зникала в невідомому напрямку :)))Скетч

Папір Capella BasicGrey, текстурний картон, а ще новий дирокол-гілочка і новенькі штампи (на сердечку), затоновано Distress "Antique Linen".

четвер, 19 травня 2011 р.

Summer Meadows

Нарешті закінчилась моя творча перерва і я знову в повній "бойовій готовності" :) Сьогодні хочу показати вам ще одну простеньку листівочку, яку я зробила за скетчем №7  від "Fairy's Challenges" і в палітрі від "Скрап-Фантазии". Оскільки у мене з собою зараз мінімум матеріалів, то й робота вийшла "мінімалістичною" :) Проте кольорова гама мені дуже подобається і так нагадує чудові  літні поля і луки, які, я сподіваюсь, скоро матиму нагоду побачити :)а ось і сам скетч:
а це палітра:

Папір Basic Grey "Capella", квіти Petaloo,  стрічки з органзи, тонування -  Distress "Antique Linen".


понеділок, 16 травня 2011 р.

Чоловіча з гудзиком \ Masculine with Button

Сьогодні переглядала свої давні записи і знайшла фото листівки, яку зробила ще півроку тому на День народження одного дуже хорошого чоловіка. Вона дуже проста і була зроблена буквально за півгодини, проте мені вона дуже імпонує навіть зараз. Фотографувала її я вже в гостях при вечірньому освітленні, тому прошу вибачення за якість фото. На другому кольори більш реальні, а перше я як не крутила - кращого результату досягти не вдалось. Не судіть суворо...Папір Laura Ashley (Traditional) і Dovecraft (Jolly Christmass), квітка Prima, мідний ґудзик з бабусиної скрині, атласна стрічка і стрічки зі штучної замші

субота, 14 травня 2011 р.

Коробочка \ Box for my Cards :)

Привіт! Нарешті блогер знову включився і стало можливим щось написати! Давненько я не показувала вам нічого нового - сумбурні якісь були останні 2 тижні! Але зараз ми з сім'єю знову в Нідерландах, Маастріхт зустрів нас чудовою погодою і своїм неповторним ароматом, і я вдруге закохалася в це місто! З'явилось натхнення, тому скоро будуть нові роботи :)
Сьогодні покажу вам коробочку, яку робила ще до Дня Матері для любої мамусі. Папір, який взяла за основу, вибрала для цього свята вже давно, - хотіла зробити з ним листівку. Проте в останній момент подумала і вирішила, що моїх листівок у мами вже й так назбиралося, тому пора їх кудись складувати :))) Отож коробочка буде їй кориснішою :) Так  і зробила:
Матеріали: папір TGC з серії "Kate", фоновий папір з набору невідомого нідерландського виробника :), білий картон, квіти Prima і Thailand, рамка з чипборду.