четвер, 28 квітня 2011 р.

For a Good Guy

Сьогодні хочу показати вам нову листівку, яку я зробила для одного хорошого і не чужого мені хлопця :), якого принагідно ще й тут вітаю з вчорашнім Днем Народження! Він у нас в душі (і в минулому на практиці :) природжений байкер, тому тема листівки була визначена без вагань. Не впевнена, чи до душі йому буде такий ретро-байкерський стиль, але на сучасних "двоколісних монстрах" я зовсім не розуміюся, тому нехай вибачає :)


Папір Basic Grey, роздрукована картинка, розфарбована акварельними олівцями, крафт-папір, квіти Petaloo, дерев'яні гудзики, брадси, тонування Antique Linen від Ranger.

Листівка зроблена за скетчем №6 від fairys challenges 

Попробую взяти з нею участь в "Скрапконкурсі для мужчин" 
пʼятниця, 22 квітня 2011 р.

І на завершення...

Ну от і настала остання п'ятниця великого посту, страсна п'ятниця, і зовсім скоро прийде одне з найбільших християнських свят - Великдень. Настрій вже якось набуває піднесення і хоча сьогоднішній день не передбачає ніякої втіхи, проте душа перебуває в очікуванні свята.
На остаточне завершення великодньої серії хочу показати вам останню листівочку, яку я зробила вчора дуже швидко, щоб не залишати на сьогодні ніяких справ.

реальні кольори зеленого картону-підкладки з гліттером краще видно на наступному фото:


Папір знову Sugar & Spice (Dovecraft),дизайнерський картон, квіти Prima, дирокол Sparckler, наклейки "Услада".

четвер, 21 квітня 2011 р.

Ще не кінець :)

Здалось мені, що мало якось у мене пасхальних листівок вийшло, тому вирішила цю тему поки не закривати :)

середа, 20 квітня 2011 р.

Писанка з квітами \ Easter Egg with Flowers

Наближається до завершення "Пасхальний марафон" :) а разом з ним і пора великодніх листівок. Якось небагато їх у мене вийшло. Сьогодні покажу простеньку і знову з писаночкою:

Ось тут видно, як переливаються золотисті стікери:

І ще трошки об'єму:

Папір Sugar and Spice від Dovecraft, дизайнерський кольоровий папір з перламутром, квіти Prima і Petaloo, наклейки "Украса" :)

This card is my entery to the next challenges:
Ladybug Crafts Ink TLT - Challenge 24 - ANYTHING GOES
СКРАПБУМАГА - Конкурс "Пасхальные радости"

понеділок, 18 квітня 2011 р.

Старий годинник \ Old Clock

Сьогодні в Scrap Boutique стартувало нове завдання-головоломка "Годинники і годинникові механізми".  Для мене це особливий конкурс, оскільки в ньому я вперше беру участь в ролі запрошеного дизайнера :)
Як тільки отримала завдання, то зразу в уяві намалювався старенький потертий циферблат в шеббі-обрамленні, і обов'язково в ніжних і теплих кольорах.


Папір - Basic Grey, дизайнерський картон шоколадного кольору з блиском, сторінки книжки :), квіти Prima і Petaloo, зображення циферблата роздруковане і затоноване рідкою крейдою Color Box (Chestnut Roаn), металевий ключик, атласна та органзова стрічки, натуральне кружево.

субота, 9 квітня 2011 р.

Знову метелик \ One More Butterfly

Сьогодні я з простенькою весняною листівкою знову за Сашиним скетчем SS#57 А ось і сам скетч

Скрап-папір, кольоровий папір, дизайнерський картон, саморобні квіти і метелики, штампи Clear Stamp, чорнила Color Box, брадси DoveCraft.понеділок, 4 квітня 2011 р.

Великодня пастельна / Easter Pastel

Скетч № 56 від s'Sketches надихнув мене на створення ось такої листівки в пастельних тонах. Використала папір Laura Ashley, який вже давненько лежав без діла. Вийшла простенька і досить нетрадиційна великодня листівочка.Надпис і писанки - наклейки від Dovecraft.

This card also will be my entery in Sugar Sweet Paper Treats' April Challenge!! "It's Easter!"