пʼятниця, 27 вересня 2013 р.

Записник і горошки

Привіт, мої любі! Пару годин тому подарунок був вручений, тому можна показувати :) Блокнотик для "новоспеченої" Докторки філософських наук (PhD), а в житті просто хорошої і розумної дівчини, зроблений з мінімум матеріалів і часу :)  
Вже вроді й не перший мій блокнот, та все-одно для мене це дуже довга і клопітка робота. Від білого офісного листочка до такого-от симпатичного пухлячка така далека дорога! Тому я завжди дивуюся і просто схиляю голову перед дівчатами, які вмудряються робити по кілька таких записників на тиждень! Я можу робити один на півроку :)
Давно запланувала для Тані цей подарунок на її захист. Але потім подумала, що в моїх теперішніх умовах взагалі не вдасться його зробити. Перш за все через відсутність швейної машинки. Але, виявляється, без неї можна обійтися. Ну не пристрочено в мене нічого, але й клею ще ніхто не відміняв. Та й взагалі прикрас за задумом мало бути небагато і все так "помірно і спокійненько". Десь так і вийшло :) досить просто, але загалом я задоволена, бо головне, що є мої улюблені "горошки" і мої улюблені кольори:
Чудових вам вихідних і гарної погоди!
Обіймаю!

вівторок, 24 вересня 2013 р.

Знову ліфтинг. Оля Дмитришина

Привіт, красунечки! Виходить, що я до вас знову з ліфтингом :) А все тому, що вчора в ЗДД стартував черговий випуск "Майстрів скрапу" - цього разу ліфтимо дуже талановиту київську майстриню Олю Дмитришину. В неї надзвичайно цікаві і неординарні роботи, а її блокнотики це взагалі щось неймовірне! 
У мене вийшов ліфтинг в осінніх кольорах, але серед робіт нашої ДК можна побачити всі пори року! А все це завдяки багатогранності і надзвичайному творчому потенціалу Олиної листівки, яка зарядила нас масою позитиву і натхнення.а як вам оригінал? правда супер?!!


Приєднуйтеся до нашого ліфтингу, а я пішла лікувати своє нещасне горло :)
Дякую, що знаходите хвилинку заглянути! 
Обіймаю!


середа, 18 вересня 2013 р.

Ліфтинг Djonny

Привіт, дівчаточка! А я до вас зі свіженькою роботою! В блозі Scrap Lifting зараз ліфтять листівку однієї з найулюбленіших моїх майстринь - Djonny. Давно і безповоротно люблю всі її роботи без винятку. Неймовірно душевні, затишні і дуже креативні вони кожен раз затримують мою увагу і часто залишаються в пам'яті на довго, як взірець, який хочеться наслідувати. Одним словом, не змогла я пройти повз такого завдання :) Хоча, правду кажучи, як на мене, то цього разу не найяскравіша робота Djonny запропонована для ліфтингу, хоча вона, як і всі решта, неймовірно ніжна і красива. 
Мій варіант вийшов якийсь трохи осінній. На основі теж палколюбимої колекції Prima Romantic, яку до тепер так сильно любила, що ніяк не наважувалася почати :)) Одним словом, показую:А це фантастичний оригінал:

Ну хіба не надихає?!! Приєднуйтеся!
Дякую, що заглянули!
вівторок, 17 вересня 2013 р.

Once in a while in the middle of an ordinary life... Перший етап транспортного марафону

Привіт, мої любі! Як ви, не хворієте? Бо до нас щось добралися осінні віруси :( А так не хочеться тут хворіти : ліків без рецепта практично не купиш, візит до терапевта коштує 50Є (О_О) Коротше, постараємося не здаватися!
Але краще про приємне :) В завданнях для душі стартували два просто фантастичних проекти, які просто неможливо пропустити. По-перше, це СП з чудовою майстринею Галинкою - будемо робити альбом, але про це я розкажу окремим постом. А, по-друге, вчора стартував дуже цікавий проект, над яким ми з дівчатами думали не один тиждень. Зійшлися на цікавій і непростій (як для мене) темі - транспортні засоби. Отож раз на три тижні ми пересідатимемо з одного транспорту на інший і вирушатимемо в пошуках натхнення :) На першому етапі нашого Транспортного марафону крутимо педалі велосипеда. І не забуваємо зробити роботу з цим неперевершеним винаходом людства :) Зізнаюся, в житті мені велосипед не підкоряється (поки що:)  - ну не було у мене ніколи велосипеда і я не маю поняття, як втримати на ньому рівновагу! На відміну від моїх хлопців (великого і маленького), які ніби народилися на велосипедах :)
Ну і робота моя вийшла не стільки велосипедна, скільки романтична. Якщо велосипед - то тільки на двох :)


"Once in a while in the middle of an ordinary life LOVE gives us a fairytale" - чудова фраза !


Чесно кажучи, дуже задоволена чомусь цією листівкою. Зрозуміла, що ніжно люблю блакитний, хоча практично ніколи раніше не використовувала цей колір в своїх роботах.  І взагалі, мене тепер все більше захоплюють світлі тони в листівках, або взагалі білий монохром. От назбираю тут трохи матеріалів і перейду на білосніжні роботи :)))

Ну і ще раз до теми велосипедів. Як бачите, мене тут нема :))


Сподіваюсь, я хоч трошки надихнула вас і ви приєднаєтеся до нашого марафону! Часу більш ніж достатньо - 3 тижні на кожен етап!


Дякую, що заходите в гості і окреме величезне дякую за ваші безцінні коментарі!!!
Гарного вам тижня! Не хворійте!

пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

Весільна

Привіт, дорогенькі! Я сьогодні коротенько до вас. Перебирала фото і знайшла ще одну непоказану листівку, зроблену вдома перед від'їздом. То мала бути оригінальна весільна листівочка для дуже хороших людей :)
Фото препогані, як завжди в останню ніч перед тим як віддати і на телефон :) Але для історії нехай буде :)Чудового вам закінчення тижня і вдалих вихідних! 
Дякую, що заглянули!


неділя, 8 вересня 2013 р.

Тег з манускриптами

Привіт, мої любі! Як ви там рятуєтеся від холодів? Осінь так різко взялася за свої обов'язки, що ніхто не встиг отямитися і запастися теплими речами. Так і в нас тут. Може не так несподівано, але досить суворо. Я вже другий день мерзну і не можу загрітися. Треба нарощувати підшкірний жир :)))
А тепер до справи! В Завданнях Для душі стартувало нове вереснево-письмове завдання "Чарівні манускрипти". Потрібно зробити будь-який об'єкт з використанням рукописного шрифту. Думала-я-гадала, яку б таку альтернативу листівкам знайти серед своїх обмежених скрап-можливостей і згадала, що давно збиралась навчитися робити теги. Чомусь дотепер ця форма скрапового мистецтва мене вперто обминала (чи то я обминала її :). Для першої спроби за основу взяла фарбований чаєм папір і гарненько проштампувала кайзеркрафтівським штампом з тим-таки рукописним текстом. Ну а далі всякі штучки-прикрашалочки вже додалися самі :) Вийшло щось таке:
Неодмінно загляньте помилуватися роботами наших "нових і старих" дизайнерів - вони як завжди дуже цікаві і абсолютно різні! 
А наприкінець хотіла поділитися вам видом з нашого балкону - от що-що, а він мене тут дуже радує :)


Дякую, що знаходите хвилинку заглянути в гості! Приємної вам неділі!