понеділок, 28 січня 2013 р.

Моїй найдорожчій!

Привіт, дорогенькі!
У мене сьогодні чудовий настрій і на це є одна вагома причина :) Дуже хочеться поділитися нею і з вами, бо знаю, що й ви щиро зі мною порадієте. Сьогодні свято у моєї найдорожчої, найкращої на світі Мамусі! Сьогодні у неї ювілей. І хоча так склалося, що цього року наше спільне свято ми святкуємо окремо, проте я знаю, що вона не сумує! Моя мама не з тих, хто любить пишні бенкети чи гучні святкування, вона та людина, яка вміє створити свято сама - собі і нам. Взагалі моя мама напевно найкраща (знаю, вони всі у нас найкращі - це ж Мами!). Вона - моя подруга, мій справедливий критик, моя невтомна і беззаперечна опора в житті, моя втіха і заспокоєння, моя тиха гавань і тепла злива емоції та вражень! Моя мама ніколи не скаржиться і не нарікає, вона навчила нас ставити свою вигоду позаду всіх інших, ніколи не брати собі найкращий шматок і завжди казати "дякую", встаючи з-за столу :) За все це, а ще більше за решту речей, які не передати ніякими словами, люблю свою Мамцю і дякую, нехай хоч таким способом, їй за все!
У нас з мамою дуже тісний зв'язок ще й тому (а може особливо тому), що 29 років тому вона святкувала свій День народження трохи по-особливому, нарядній і біленькій... пологовій палаті :) І за це їй також велике дякую! :)
Сьогодні мене підвела Нова пошта  і не встигла чомусь доставити мамі пакуночок з листівкою і маленьким сюрпризом :( Навіть не уявляю, як так склалося, що від п'ятниці багаж не дійшов :( Але сподіваюся, що завтра він вже буде в неї, а сюди вона не загляне до того часу :))) Бо ще при святі хочу показати вам листівочку, яку робила для мами. Хотілося чогось "великого, ніжного, м'якого і потертого, такого не нового і не глянцевого ". Ну от не знаю чому, але цього разу захотіла зробити мамі саме рожеву листівку :) Може рожевий колір і має якісь вікові обмеження, але я про них не знаю :) А все тому, що для мене мама завжди молода і вік над нею не власний!


За палітрою від Shabby Chic "Нежность"


З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МАМУСЮ!!!пʼятниця, 25 січня 2013 р.

Ліфтинг Зірочки

Привітик! Вибачте, що знов пропала! Але, кажу чесно, що не зовсім байдикувала весь цей час, просто ще нічого із зробленого  не можу вам показати. Тільки одну роботу вже можна "відкрити" - це ліфтинг нашої чудової і яскравої, звісно ж всім вам добре знайомої Оксанки-Зірочки! А все в межах проекту Майстри скрапу від "ЗДД"! Листівочка-весняночка у мене стала якоюсь мабуть серпневою, але судити вам :)


А ось неповторний оригінал:

Обов'язково заходьте до нас в ЗДД - маєте можливість не лише зліфтити чудову майстриню, але й поближче познайомитися із Зірочкою, прочитавши її бліц-інтерв'ю!


понеділок, 14 січня 2013 р.

Свята тривають!

Сію-сію-посіваю
З Новим Роком вас вітаю!
Зичу вам на Новий Рік,
Щоб щасливим був ваш вік!
Щоб не кашляли ніколи
Від Миколи й до Миколи!
Щоб була мука смачна
І не видно в скрині дна
Щоб вам діти все здорові
Кашу їсти все готові
Щоб була вам з них потіха
Ну і грошей хоч з півміха!

Зі старим Новим роком вас, дорогенькі!
А з такою щедрівочкою я колись маленькою ходила до сусідів посівати :) От згадалося сьогодні!
Свята "перевалили" за екватор і я вже думаю про те, що скоро треба буде розбирати ялиночку, збирати новорічний декор і взагалі... не люблю я це все. Моя б воля, воно б стояло у мене цілий рік :)) Тому для підтримання настрою покажу вам сьогодні ще трошки своїх декорацій. Правда, так і не вдалося їх якось по-людськи сфотографувати, а зараз вже якось і обстановка не та. Тому покажу як є!
Спершу фетрові зірочки, які мені уявлялись зовсім іншими, а в результаті вийшло щось трохи незрозуміле...

Ще є четверта (вона мені найбільше подобається), але я забула її сфотографувати :) Ці зірочки висять у нас на рамочках з фото:

Ну якось так :)
Ще є такий трохи дивний віночок на дверях:


А такий подаруночок отримав мій чоловік (десь поміж святами, бо в Новорічну ніч я забула його подарувати :)))) Решту подарунків, на жаль, не вдалося запакувати в такому стилі, бо всі вони були "збірні", а тому краще вміщувалися в подарункових пакетах. Наступного року треба буде запастися крафт-папером і наробити таких пакетиків власноруч.


Ну а цей будиночок ви вже бачили! Ще раз скажу, що він був зробленим в рамках нашого Новорічного марафону від "Завдань для душі"


Приємного вам вечора!


пʼятниця, 11 січня 2013 р.

Зимова автоподорож Європою

Привіт-привіт, дорогенькі! Минуло вже майже 11 днів нового року, а я ще відпочиваю! Сподіваюся, ви ще мене пам'ятаєте, а якщо ні, то я вам сьогодні покажу трохи фото, щоб згадали :)))
Коротко розкажу про поїздку, з якої ми повернулися напередодні Різдва. Як я вже згадувала, то було автомобільне турне країнами близької до нас Європи, яке мало до того ж включати катання на лижах :)
Отож День перший - Закопане (Польща). Погода була чудесна, але снігу на трасах зовсім мало, зате дууууже багато "руссо турісто", що трохи видозмінило наше враження про цей курорт :) Але оскільки я на лижах практично не катаюся, то я не сильно переживала з цього приводу і просто відпочивала весь день в номері паралельно лікуючи свій бронхіт :)Наступний день - Закопане-Краків і звичайно зустріч Нового року. Чесно кажучи, з фотоапаратом тягатися бажання ні в кого не виникло, тому цей день не залишив свого відбитку в фотоісторії :) Зате 1-го січня ми мали чудову екскурсію з українською групою по Краківському Вавелю і це я вам можу показати :


Відомі Сукєніци:

І голова Амура:


А ще ми посиділи в кулькох чудових кав'ярнях і ресторанчиках із нашою давньою краківською знайомою. А наступного дня була Братислава - містечко значно простіше, порівняно з іншими Європейськими столицями, тому фотографій, відповідно, також не склалося :) Зате з Братислави наша дорога пролягла до Відня - ну а це вже "зовсім інша історія". Місто варте неймовірної кількості од і легенд, написаних про нього, своїм фантастичним розмахом і  величчю не схоже на жодне з тих, які я бачила раніше! Ми одразу вирішили, що повернемося сюди неодмінно на кілька днів для того, щоб по достойно оцінити всю красу дивовижного Відня! Бо в цей день, схоже, велична столиця вирішила випробувати нас, піддавши надзвичайно сильній холодній зливі в поєднанні з шквальним вітром, який просто зіштовхував нас з тротуарів і "прибивав" до стін.


 Але ми вирішили не здаватися і підкорити Відень, щоб забрати з собою якомога більше вражень про нього. За це були віддячені хоч і короткочасними, проте такими приємними сонячними промінчиками:
Ну і нарешті останніх півдня нашої подорожі ми провели у Будапешті. Це місто нам вже досить добре знайоме, тому ми вирішили присвятити цей час зустрічі з ще однією давньою подругою, яка показала нам Угорську столицю з висоти однієї з найкрасивіших європейських Базилік - Базилікою Святого Іштвана
А по Дунаю часом пропливають такі автобуси :)


Ну все, пора додому :)
Подорож вдалася на славу. Обов'язково треба буде повторити цей досвід - поїздка власним автомобілем суттєво відрізняється від інших способів подорожувати. Неодмінно спробуйте і ви! Думаю, вам також сподобається! :)

Дякую всім, в кого вистачило терпіння дочитати до кінця! Гарних вам вихідних, а я обіцяю скоро повернутися і вже щось "наскрапити" :)