неділя, 30 вересня 2012 р.

Татом бути легко?!!

Привіт! Сьогодні дощовий недільний день, а я до вас із зовсім нескраповим постом :) А все тому, що не змогла обійти повз дуже душевне і приємне фотозавдання від Шпаківні "Татом бути легко".
Звичайно, я не тато :) але мені здається, що ця фраза досить правдива. Тільки уточнити її треба :) "Татом бути легко, тому що в малюка є мама" :)


Ось така у нас конкурсна фотографія: це місто Гаага (Нідерланди) Північне море


А далі просто так, до теми :)
Чоловіки відпочивають:)А тут ми ще маленькі:

Співаємо дуетом:
Гарного вам настрою!

пʼятниця, 28 вересня 2012 р.

Горошок :)

Доброго ранку, любі! Як у вас настрій? Як вам бабине літо? Так класно, що можна ще трохи походити в легкому одязі перед тим як надовго запакувати його в дальній куток шафи!!!
Вчора, не зважаючи на деякі останні події, в наших "Завданнях для душі" стартувало нове дуже інтригуюче завдання під умовною назвою "Каші маслом не зіпсуєш"! Суть полягає в створенні будь-якого скрап-об'єкта з використанням того, з чого можна зварити кашу :) У мене каша вийшла горохова (таке буває?!!) Ну щось таке :)Квіти саморобні, горошок з кухонних запасів, тег від Мелісси Франсе :)

Приєднуйтеся!Гарного дня!

субота, 22 вересня 2012 р.

Привіт! Продовжую показувати вам мої листівки для журналу Скетчі від Яни Смакули! Сьогодні  шеббі. І знову з м'яким сердечком - дуже вони мені подобаються!!! Все решта з одного листа паперу від Мелісси Франсе.


Теплих вам осінніх деньків!!!

субота, 15 вересня 2012 р.

Бірюзово-шоколадна

Привіт! Я сьогодні дуже швидко :) Ще одна листівка за Яниним скетчем з незвичною  для мене, проте однією з моїх улюблених палітрою:


Пробувала скрутити тканинні трояндочки - швидко і прикольно :)
 Скетч з нового журналу:

понеділок, 10 вересня 2012 р.

Just LOVE You

Привіт-привіт, дорогенькі! З новим вас понеділком і новим тижнем!
Якщо ще хтось не чув, то розказую :) На наших українських інтернет просторай вийшов новий журнал Скетчі для листівок. Осінь 2012 з просто фантастичними скетчами від Яночки Смакули. Мені також пощастило трошки докластися до нього своїми роботами і сьогодні показую вам першу з них - лаконічну листівочку в досить стриманій кольоровій гамі. Скетч був таким:
Взагалі дуже люблю Янині скетчі за їх лаконічність і універсальність. В той же час вони чудово надихають і розкривають необмежений простір для фантазії!
А ось і банер :)


четвер, 6 вересня 2012 р.

Літо за склом

Доброго вечора, дорогенькі! Як ви там осінь зустрічаєте? Сьогодні задощило і стало зовсім зрозуміло, що то вже не літечко! З цієї нагоди у мене така вже трохи осіння робота за тим не менш дуже літнім натхненням від "Завдань для душі"  - "Консервуємо літо". Моя літня любов до лавандових ароматів надихнула ідею для їх тривалішого зберігання, на весь рік, так би мовити :) Дивіться, що вийшло:
До речі, лаванду збирала сама, ще в Маастріхті - там вона дуже популярна і росте на всіх клумбах :) Ця чудесна вазочка-баночка також звідти!
Приєднуйтеся до нас!!!