пʼятниця, 22 червня 2012 р.

Мереживне ретро

Привіт! Швиденько покажу вам нову листівочку, на яку надихнув мене скетч від ScrapCraft  (Скетч №2 "Здравствуй, солнечное лето"). 
Весь папір з колекції Attic Treasures від Melissa Frances. Всерединці використала новий вінтажний штампик який купила тут за дуже вигідною ціною :))Ось така серединка:

І зворотня сторона:

Моя листівка вийшла не така сонячна, як сам скетч, проте вона повністю відповідає нашій погоді за вікном :)


Гарненьких вам вихідних! :)

неділя, 17 червня 2012 р.

Жменька сонця

Привіт! Ох і дивне літо видалося цього року! Чула, що тут, в Нідерландах, рідко літа бувають спекотними, хоча минулого року погода була просто неймовірною! А зараз сонечка ніяк не дочекаємося! За майже 3 тижні що ми тут, сонячні дні можна перелічити на пальцях однієї руки (і ще вільні залишаться :) Ех, і для чого я везла свої нові босоніжки? :))
Як протиставлення (а може візуалізація бажання) сьогодні у мене така сонячна-сонячна листівочка з нового паперу, який купила вже тут. Він дуже яскравий, переливається гліттером і по-справжньому літній. Листівка зроблена за простеньким і милим скетчем від Зроби Сама.
А це скетч:

Гарної вам неділі! А на нас чекає подорож! Розповім, коли повернемося! Па-па!

пʼятниця, 15 червня 2012 р.

3D-ефект

Привіт! А я до вас з новинами! Сьогодні в "Завданнях для душі" стартує нове надзвичайно цікаве завдання Ефект 3Д. Потрібно зробити будь-який скрап-об'єкт основним елементом якого є 3Д-елемент. Дівчатка з ДК стільки всього цікавого попридумували! Обов'язково загляньте!
А ось моя листівка з об'ємною пірамідкою. Я вже колись розповідала, що такі пірамідки, та й 3Д-декупаж вцілому, дуже популярні тут, в Нідерландах. Тут можна знайти безліч книжечок з найрізноманітнішими мотивами для 3Д!:

Приєднуйтеся неодмінно! 

середа, 6 червня 2012 р.

Штампуємо креативно

Привіт! У блозі "Завдання для душі" стартувало нове дуже цікаве завдання під назвою "штампуємо креативно". Спонсором цього завдання є "Штампувальня" і дівчата завпропонували свої умови: використати будь-який їхній штамп і штампувати на будь-чому окрім паперу! Можна робити таким способом будь-який об'єкт. Наша суперкреативна ДК запропонувала стільки чудових ідей! А я знову з листівкою, бо, чесно-кажучи, було зовсім мало часу роздумувати на цю тему. А листівка моя дуже підходить до нашої погоди - вона така холодна і зимова :))) Тому не дивуйтесь особливо з моєї різдвяної роботи :)
Штампувала я на кальці і, зізнаюсь, результат мене задовольнив не з першого разу! Відбиток був якимсь нечітким, одного разу навіть розмазався :( Ну але то все технічні моменти, а ось результат:


Запрошую всіх переглянути чудові роботи наших дизайнерів, надихнутися і обов'язково взяти участь!

вівторок, 5 червня 2012 р.

Романтична

Привіт! А я до вас з новою листівкою  за скетчем від Simple Desire. Вийшла вона світлою і легкою, і, як на мене, дуже романтичною. Хотілось би ще додати трохи деталей і трохи "облагородити" чіпбордову рамочку, але це не можливо через обмеженість моїх похідних скрап-запасів :)Так мені сподобався паперовий скотч зі шрифтом, що тепер всюди намагаюся його приліпити в прямому і переносному сенсі :). Папір від Melissa Frances, чипборд трохи пофарбований білою фарбою, рафія, тайландські трояндочки.

Ось чудовий скетч від Simple Desire


неділя, 3 червня 2012 р.

Похідна :)

Привіт, мої любі! Сподіваюсь, ще не забули мене!
Ми знову далеко від дому, хоча місто, де зараз живемо, здається, можемо назвати другим домом :) Європа прийняла нас прохолодною погодою (хоча в Україні, кажуть, зараз також зовсім не спекотно) і, на щастя, дружніми обіймами :) тому адаптуватися практично не доводилось. Цього разу мій "похідний скраперський чемоданчик" виявився зовсім легеньким, тому якимись особливо цікавими роботами найближчим часом не зможу вас потішити. Проте, як то кажуть, чим багаті, тим і раді :)))
Моя листівочка за скетчем від Арт Уголка з нових папірців від Prima "Meadow Larсk" :


А ось і сам скетч:

Дякую, що заходите в гості!